FOTO-ZDROJE - Fotografia ślubna id:17846

Oferta
Dodaj do plannera

FOTO-ZDROJE to studio, które powstało na skutek pasji jaką jest fotografia oraz piękno. Wykonuje sesje studyjne, reportaże ślubne, reportaże z wieczorów panieńskich i kawalerskich, zdjęcia komunijne oraz ceremonie chrztu jak i sesje indywidualne. W ofercie posiadamy również: mobilne studio - zdjęcia w domu u Klienta, druk cyfrowy w różnych formatach, reprodukcje starych zdjęć, ręcznie zdobione ramki do zdjęć w różnych rozmiarach oraz różnego rodzaju fotogadżety. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i żaden pomysł nie będzie stanowił dla nas przeszkody nie do pokonania.

Posiadamy zezwolenie na fotografowanie uroczystości kościelnych, dzięki czemu wiemy jak zachować się w danym momencie i jaka część ceremonii za chwilę nastąpi.

Jesteśmy otwarci na sugestie i nie narzucamy oraz nie powielamy schematów. W trakcie rozmowy wsłuchujemy się w oczekiwania i tworzymy zakres pracy, który później przekłada się na obrazy, które mają zatrzymać czas i przywoływać miłe wspomnienia przez wiele kolejnych lat. Wspólne przyczynimy się do uchwycenia najlepszych chwil z Państwa życia.

Zapraszamy do spotkania.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

FOTO-ZDROJE - Fotografia ślubna
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-770
Data dodania: 22-12-2015
Liczba odwiedzin: 458

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia