Zobacz zdjęcia (5)
Foto4you  fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
Foto4you  fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 Foto4you  fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 Foto4you  fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 Foto4you  fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Foto4you fotografia ślubna id:20796

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Reportażem ślubnym zajmuję się od 15 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu mogą być Państwo pewni, że otrzymacie Wasze zdjęcia na wysokim poziomie. Zawsze najważniejsza była i jest satysfakcja ludzi, którzy powierzają mi zachowanie na fotografii, tych chwil w ich życiu. Moja oferta jest zawsze indywidualnie dobierana do Waszych potrzeb i upodobań (styl pracy, wielkość i ilość odbitek). Aby fotografie, które otrzymujecie były najwyższej jakości, zdjęcia wykonuję za pomocą profesjonalnego sprzętu i każde przed wywołaniem poddawane jest indywidualnej obróbce.

Przeglądówki z gotowych zdjęć umieszczam na serwerze z którego można je pobrać i na spokojnie wybrać fotografie, które mają się znaleźć w albumie. Dzięki galerii internetowej, mogą Państwo podzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi.

Zdjęcia wykonuję na terenie całej Polski.

Dzięki współpracy z producentem biżuterii, dla klientów mam bardzo korzystną ofertę na obrączki ślubne
(dowolne wzory z katalogów wiodących producentów)

Zapraszam!

Sprzęt fotograficzny:
W swojej pracy wykorzystuję aparaty firmy Canon i profesjonalne jasne obiektywy Canona serii L, (zakres ogniskowych obiektywów: od ultraszerokiego 16mm do tele 200mm) odpowiednie oświetlenie zapewniają lampy systemowe, przenośne lampy studyjne.

liczba odwiedzin: 1300

Popularne miasta w okolicy