360vibes

od 950 do 2000 zł
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Gratulujemy zbliżającego się wesela! Szukasz sposobu na urozmaicenie imprezy i zapewnienie niezapomnianej zabawy dla Twoich gości? Nasza fotobudka 360 to idealne rozwiązanie!

Dzięki naszej Fotobudce 360 Twoi goście będą mieli niezapomnianą zabawę oraz wspaniałą pamiątkę w formacie wideo. Nasz zestaw VIP składa się z: fotobudki 360 w rozmiarze 100cm, odpowiedniego regulowanego naświetlenia LED, czerwonego dywanu, eleganckich barierek odgradzających oraz akcesoriów do zabawy, w tym m.in. imprezowych okularów, nakryć głowy, masek, wytwornicy baniek mydlanych, pistoletu na banknoty, cheerlederskich pomponów, konfetti i wiele innych!

U nas otrzymasz nielimitowaną ilość wykonanych filmów, prywatną galerię imprezy na dysku w chmurze, personalizację graficzną filmów oraz profesjonalną obsługę, która zachęci Twoich gości do zabawy i dostarczy dużo pozytywnych wibracji!

Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług. Zadbaliśmy o to, aby nasza fotobudka 360 stopni była wyposażona tylko w najlepsze dodatki, które sprawią, że Twoi goście będą mieć niezapomnianą zabawę. Nasza propozycja, to zabawa na najwyższym poziomie - od wysokiej jakości naświetlenia LED, po eleganckie bariery odgradzające. Na życzenie możemy stworzyć niepowtarzalną tematyczną aranżację dookoła fotobudki. Nasz animator to prawdziwy specjalista w zabawie, który zawsze zrobi wszystko, aby Twoja impreza była udana.

DAJEMY CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI! :))

Skontaktuj się z nami już teraz, a omówimy szczegóły i przedstawimy atrakcyjną wycenę!

Zapewnij niezapomnianą zabawę na swoim weselu dzięki naszej fotobudce 360!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ oferujemy wynajem fotobudki 360 stopni z VIP zestawem akcesoriów, który pozwoli Twoim gościom na stworzenie niezapomnianej zabawy i wspaniałej pamiątki w formacie wideo. Zapewniamy nieograniczoną ilość nagrań i profesjonalną obsługę. Nasza oferta skierowana jest dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość usług. Dbamy o to, aby nasza fotobudka 360 stopni była wyposażona w najlepsze dodatki, które zapewnią Twoim gościom niezapomnianą zabawę. Nasz animator to prawdziwy specjalista w zabawie, który zawsze zrobi wszystko, aby Twoja impreza była udana.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się na rynku wynajmu fotobudek 360 stopni dzięki naszemu podejściu opartemu na wysokiej elastyczności i profesjonalizmie. Dzięki naszemu VIP zestawowi akcesoriów, Twoi goście będą mieli niezapomnianą zabawę i wspaniałą pamiątkę w formacie wideo. Nasza fotobudka wyposażona jest w najlepsze dodatki, w tym naświetlenie LED i eleganckie bariery odgradzające, a nasz animator jest prawdziwym specjalistą w zabawie, który zawsze zrobi wszystko, aby Twoja impreza była udana. Jesteśmy również elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, a nasza profesjonalna obsługa zapewnia nie tylko nieograniczoną ilość nagrań, ale także personalizację graficzną. Dajemy naszym klientom gwarancję zadowolenia i niezapomniane wspomnienia na każdej imprezie!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jednym z kluczowych powodów, dla których pary decydują się na współpracę z nami, jest nasze podejście do klienta. Jesteśmy otwarci, przyjazni i elastyczni - zawsze słuchamy i staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dzięki temu nasi klienci czują się komfortowo i mają pewność, że ich wizja zostanie zrealizowana w pełni. Dodatkowo, stawiamy na transparentność i szczerość w naszych relacjach z klientami, aby każdy etap współpracy przebiegał bezproblemowo i zgodnie z oczekiwaniami. To właśnie ta świetna relacja z klientami, począwszy od pierwszych rozmów, jest jednym z naszych największych wyróżników na rynku

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Naszą najmocniejszą stroną są ludzie - nasi pracownicy, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Dbamy o indywidualne podejście do klienta i jego potrzeby, co pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie. Nasz zespół to profesjonaliści w swoim fachu, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem potrzebnym do zorganizowania wyjątkowej i niezapomnianej imprezy. Stawiamy na transparentność i rzetelność w relacji z klientami, aby mogli się oni czuć w pełni zadowoleni z naszych usług.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy to, że możemy uczestniczyć w tak wyjątkowym momencie, jakim jest wesele, i dzielić go nim razem z naszymi klientami. Kochamy tworzyć niezapomniane wspomnienia i bawić się wraz z gośćmi podczas obsługi. Nasza praca daje nam wiele radości i satysfakcji, widząc uśmiechy na twarzach naszych klientów i ich gości.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca jest niezwykle satysfakcjonująca, ponieważ dostarczamy ludziom radość i uśmiech na twarzach podczas ważnych wydarzeń w ich życiu. Nasza specyfika pracy to przede wszystkim zabawa, podczas której nie tylko zapewniamy naszym klientom niezapomniane wspomnienia, ale także sami bawimy się razem z nimi i ich gośćmi. Widząc jak nasze usługi sprawiają ludziom radość i tworzą niezapomniane wspomnienia, nie ma dla nas nic bardziej motywującego i satysfakcjonującego.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy nowi na rynku, ale właśnie dlatego, nasza świeżość i nowoczesne podejście do organizacji wesel, pozwala nam na elastyczność i tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Widzimy to jako nasz atut i szansę na wyróżnienie się na rynku usług weselnych. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie oraz inwestycje w nowe dodatki i ulepszenia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oferujemy elastyczne podejście i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Nasza usługa obejmuje zakres od godziny, aż do całej imprezy. Wspólnie ustalamy czas trwania naszej usługi, aby sprostać oczekiwaniom i zapewnić pełną satysfakcję.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w języku angielskim na komunikatywnym poziomie umożliwiającym świetną zabawę podczas wynajmu naszej fotobudki 360 stopni.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej się z nami skontaktujesz, tym większa szansa na to, że będziemy mieli wolny termin na Twoje wesele. Fotobudka 360 stopni to nowy trend weselny i cieszy się coraz większą popularnością, więc kalendarz zapełnia się w zawrotnym tempie. Dlatego zalecamy, abyś skontaktował/a się z nami tak szybko jak to możliwe, najlepiej kilka miesięcy przed planowaną datą wesela. W ten sposób będziemy mieli czas na omówienie szczegółów i dopasowanie oferty do Twoich potrzeb.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z nami odbywa się w naszym biurze lub w dogodnym dla Ciebie miejscu. W trakcie spotkania omówimy Twoje oczekiwania, zaprezentujemy naszą ofertę oraz przedstawimy możliwości personalizacji fotobudki 360 stopni. Spotkanie jest w pełni darmowe, a my z przyjemnością porozmawiamy z Tobą przy pysznej kawie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Na początku naszej współpracy spotykamy się z parą, aby omówić wszystkie szczegóły dotyczące obsługi fotobudki 360. Po tym spotkaniu nie ma potrzeby częstego kontaktowania się, ponieważ wiemy, że organizacja wesela wymaga wielu obowiązków i staramy się nie obciążać naszych klientów dodatkowymi telefonami czy e-mailami. Na około 1-2 tygodnie przed weselem przypominamy o sobie, aby para miała pewność, że o niej pamiętamy i czuła się bezpiecznie z naszą obsługą. Dzięki takiemu podejściu chcemy zapewnić naszym klientom komfort i spokój w trakcie organizacji wesela, a jednocześnie dostępność w razie potrzeby.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy jest dostosowany do uczestników zabawy. Jest dla nas bardzo ważne, aby każdy czuł się wspaniale podczas korzystania z naszej fotobudki 360. Dlatego zawsze staramy się zachować odpowiedni ton i sposób rozmowy, dopasowany do wieku i charakteru gości. Z dziećmi rozmawiamy inaczej niż z dorosłymi, a z dziadkami inaczej niż z młodszymi uczestnikami wesela. Jednocześnie zawsze dbamy o to, aby nasza praca była profesjonalna i kulturalna.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Możemy pomóc w specjalnej aranżacji/wystroju otoczenia imprezy, zapewnić muzykę przy fotobudce oraz zorganizować tematyczne dodatki, które uatrakcyjnią imprezę i sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej niezapomniana dla młodej pary i ich gości.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Owell Emil Wagner
NIP: 8252095518
Imię i nazwisko: Emil Wagner
Adres: Warszawa, Zgoda 4/6, 00-018, woj. mazowieckie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 18:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 377

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie