Zobacz zdjęcia (3)
FOTOBUDKA na WESELE lub inną uroczystość Ślub Jak Marzenie, Szydłowiec - zdjęcie 1
FOTOBUDKA na WESELE lub inną uroczystość Ślub Jak Marzenie, Szydłowiec - zdjęcie 2 FOTOBUDKA na WESELE lub inną uroczystość Ślub Jak Marzenie, Szydłowiec - zdjęcie 3
1 / 3

FOTOBUDKA na WESELE lub inną uroczystość Ślub Jak Marzenie id:49717

Szydłowiec, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Fotobudka - świetny pomysł na atrakcję sylwestrową, weselna oraz urodzinową.
Fotobudka to wyjątkowa atrakcja, która spodoba się każdemu. Pstryk i gotowe! W wyposażeniu znajdują się atrakcyjne gadżety, dzięki którym zdjęcia będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Nieograniczona ilość zdjęć
sprzyja wyśmienitej zabawie. Nie można mieć lepszej pamiątki z udanego wydarzenia! Fotografia z Państwem Młodym, osobą towarzyszącą lub rodziną jest gotowa w parę chwil! Co więcej, mnogość dostępnych gadżetów umożliwia zmianę stylizacji w każdym momencie. Kapelusz, peruka, czy zabawny napis? Zabawa gwarantowana oraz jest to pamiątka na lata.
Fotobudka wynajmowana jest razem z wykwalifikowaną obsługą, która pomoże w szybkiej realizacji przedsięwzięcia. Rekomendowane są godziny wieczorne.
Zdjęcia są idealne do przyczepienia na lodówce, czy tablicy korkowej. Można je również przymocować za pomocą klipsów LED. Fotobudka to wspaniała atrakcja dla wszystkich gości weselnych.

Opinie Ślub Jak Marzenie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Ślub Jak Marzenie

Nazwa firmy: Ślub Jak Marzenie
Imię i nazwisko: Piotr Dobroń
Adres: Szydłowiec, ul. Jachowskiego, 26-500, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 952

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie