Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021, Lublin - zdjęcie 1
Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021, Lublin - zdjęcie 2 Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021, Lublin - zdjęcie 3 Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021, Lublin - zdjęcie 4 Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021 id:46429

Lublin, lubelskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy wynajem fotobudki wraz z wieloma gadżetami, dowolnym tłem jakie tylko sobie wymyślisz oraz spersonalizowanymi szablonami według twojego pomysłu. We wszystkim Ci pomożemy i doradzimy. Na miejscu Twojej imprezy będzie wykwalifikowana osoba, która będzie zajmować się obsługą fotobudki. Tobie pozostaje świetnie się bawić wraz ze swoimi gośćmi i uchwycić jak najwięcej radosnych chwil!

Co oferujemy?

- Nielimitowana liczba zdjęć!
- Sam decydujesz o wyglądzie wydrukowanych zdjęć jak i o tle na którym będą one wykonywane! Jeśli masz dylemat – nie martw się pomożemy!
- Obsługa fotobudki jest banalna, ale w razie co podczas twojej imprezy będzie zawsze chętny do pomocy i profesjonalny asystent!
- Do dyspozycji posiadamy mnóstwo śmiesznych gadżetów przygotowanych do każdej okazji!
Chciałbyś zobaczyć jak bawili się Twoi goście? Wejdź w specjalnie przygotowaną i strzeżoną hasłem galerię wszystkich wykonanych zdjęć dostępną na naszej stronie internetowej!

Opinie (1)

Fotobudka- Napstrykani WOLNE TERMINY 2021 id:46429
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Lublin
Data dodania: 03-05-2020

Jestem mega zadowolona z wyboru właśnie tej Fotobudki! Młodzi ludzie wprowadzający pozytywną energię, wiele śmiesznych gadżetów do zdjęć, korzystna finansowo oferta, a przy tym świetnie bawiący się goście są ich ogromnym plusem! Polecam serdecznie!😉

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 988

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie