Zobacz zdjęcia (5)
Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu!, Będzin - zdjęcie 1
Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu!, Będzin - zdjęcie 2 Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu!, Będzin - zdjęcie 3 Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu!, Będzin - zdjęcie 4 Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu!, Będzin - zdjęcie 5
1 / 5

Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu! id:13918

Będzin, śląskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografie ślubne, od zawsze stanowią dla mnie swojego rodzaju fenomen. Zatrzymanie czasu, uczuć, wspomnień do których można w dowolnej chwili powrócić i odkryć na nowo ma w sobie coś magicznego. Jest rzeczą wyjątkową zostać czyimś fotografem, uwieczniać jego wspomnienia, czy to podczas ślubu, wesela, sesji plenerowej, czy chwil z dziećmi. Dlatego pracuję solidnie aby ciągle poprawiać swój warsztat, tak aby Państwa zdjęcia ślubne były zawsze niepowtarzalne. Jako profesjonalny fotograf pracowałem z wieloma parami, z Polski, jak i zza granicy i zawsze najważniejsze dla mnie było uchwycenie tych wyjątkowych chwil podczas wesela, których często się nie pamięta w natłoku wydarzeń. Wybór fotografa ślubnego powinien być staranny i przemyślany. Obecnie nie jest istotne czy pochodzi on z Krakowa, Katowic, Warszawy, Wrocławia, z bliska, czy z daleka. Ważne aby od razu pojawiła się nić porozumienia. Zapraszam do poznania mnie :)

Opinie Architekt Wspomnień (3)

Architekt Wspomnień - Usługi Zatrzymywania Czasu! id:13918
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Siemianice
Data dodania: 22-08-2017

Rafał ma niesamowite wyczucie w fotografii. Momentami jest jak cień, nie sposób zauważyć, że stoi tuż za rogiem....może dlatego Jego zdjęcia oddają prawdziwy, naturalny klimat, bez zbędnej sztuczności. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2016
Czeladź
Data dodania: 14-01-2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych fotografii ślubnych:) Dziękujemy za profesjonalizm, rzetelność oraz niezwykle miłą współpracę. Zdecydowanie polecamy.Magdalena i Sylwester:)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2016
Bytom
Data dodania: 02-01-2017

Pan Rafał to prawdziwy cudotwórca. Cierpliwie wysłucha pomysłów młodej pary na sesję, ale też zaproponuje ciekawe rozwiązania. Wybiera magiczne miejsca na zdjęcia. A kiedy przychodzi do domu album ze zdjęciami to ciężko nie uronić łzy wzruszenia - wszystko wygląda smacznie i stylowo ! Nie wyobrażam sobie innego fotografa na moim ślubie ! Serdecznie z mężem polecamy !

Kontakt Architekt Wspomnień

Nazwa firmy: Architekt Wspomnień
Imię i nazwisko: Rafał Warchulski
Adres: Będzin, , 42-500, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3950

Popularne miasta w okolicy