Fotograf Ślubny id:36839

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotograf Ślubny

Aleksander Kot Ostatnio widziany 12-07-2018
511-527...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 05-07-2018
Liczba odwiedzin: 60

Oferta Fotograf ślubny Warszawa

Cześć, jestem Aleks. Mieszkam i pracuję w Warszawie.

Obroniłem dyplom z architektury i wzornictwa, lecz w życiu zajmuję się fotografią. Sztuki wizualne studiowałem w Moskwie, Nowym Jorku oraz w Warszawie. Obecnie zajmuję się fotografią i krótkimi formami wideo. Jestem zwolennikiem fotografii analogowej oraz tak zwanych technik szlachetnych. Pracuję na pograniczu fotografii portretowej, dokumentalnej a czasem nawet modowej.

Nie jestem typowym fotografem ślubnym, chociaż by z tego względu, że nie zajmuję się wyłącznie fotografią ślubną. Każdą parę młodą traktuję indywidualnie, a każdy jeden ślub jest dla mnie oddzielną historią, którą staram się przeżyć wraz z parą i pokazać na zdjęciach.

Działam według standardów reportażu oraz portretu klasycznego. Fotografując, skupiam się na istocie fotografii, a nie na sprzęcie. Ważne dla mnie są emocje, osobowości i nastroje, które niesie za sobą ten konkretny moment. Zależy mi na tym, aby na każdym etapie tworzenia sesji, każda ze stron odczuwała komfort, radość i przyjemność ze współpracy.

Ze względu na to, że każdą sesję traktuję indywidualnie, nie zależy mi na jak największej ilości zleceń, tylko na ich jakości. Dlatego jeżeli szukacie Państwo czegoś specjalnego, zapraszam do kontaktu.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie o Fotograf Ślubny Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.