Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia i wideofilmowanie ślubne - FOTO-CZAR, Mława - zdjęcie 1
Fotografia i wideofilmowanie ślubne - FOTO-CZAR, Mława - zdjęcie 2 Fotografia i wideofilmowanie ślubne - FOTO-CZAR, Mława - zdjęcie 3 Fotografia i wideofilmowanie ślubne - FOTO-CZAR, Mława - zdjęcie 4 Fotografia i wideofilmowanie ślubne - FOTO-CZAR, Mława - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia i wideofilmowanie ślubne - FOTO-CZAR id:38573

Mława, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
605-567...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Staram się uwiecznić ten niezmiernie ważny dla Państwa dzień tak aby ukazać napięcie, przygotowania, szczęście, miłość, zabawę i rodzinę.
W swojej pracy używam na raz dwóch aparatów fotograficznych z obiektywami o różnych ogniskowych i świetle co umożliwia, nawet w słabych warunkach, uzyskanie odpowiedniego naświetlenia bez użycia lamp błyskowych.
Uwielbiam kolory i światło dlatego stosuję dodatkowo rozstawione oświetlenia na sali weselnej w celu doświetlenia miejsca, w którym bawią się goście.
Specjalizuję się w sesjach nocnych co umożliwia wykonanie krótkich sesji plenerowych w trakcie trwania zabawy weselnej.
Do każdej pary młodej podchodzę indywidualnie. Jestem otwarty na Państwa pomysły, propozycje i sugestie. Podczas wspólnych spotkań omawiamy wszystkie ważne kwestie m.in. przebieg błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela oraz scenariusz sesji plenerowej.
Staram się być zawsze "pod ręką" bo jestem tam dla Was. Jednak jestem dyskretny aby moja obecność nie ingerowała w przebieg tak ważnych dla was chwil.

W robieniu zdjęć uwielbiam chwilę zaraz po naciśnięciu spustu. Na ekraniku widzę zapisany przed chwilą obraz. Właśnie w tym momencie udało się zatrzymać czas i zapisać na pamiątkę obraz chwili, która już… minęła. Dlatego staram się, aby ten obraz nie tylko utrwalić, ale sprawić by był najpiękniejszym i barwnym wspomnieniem. Gdy robię zdjęcia przenoszę się do innego wymiaru: scen, kolorów, świateł, szczegółów… czas się rozmywa. Pracując odpoczywam, dlatego uwielbiam fotografować.

Do fotografowania polecam również nagrywanie wideo.

Posiadam drona. Opcja zarówno do zdjęć jak również do wideo. Dodatkowo możliwość nagrań pleneru przy sesji zdjęciowej.

Zapraszam do kontaktu i współpracy Państwa z okolic Mławy, Ciechanowa, Działdowa, Płońska, Płocka, Olsztyna, Przasnysza, Pułtuska oraz wszystkich, którym podobają się moje zdjęcia :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Mława, , 06-500, woj. mazowieckie
605-567...
liczba odwiedzin: 2108
Zadzwoń
605-567...
Napisz

Popularne miasta w okolicy