Zdjęcia
od 1500 do 2300 zł / całość

Fotografia ślubna Cezary Lewandowski - FOTO-CZAR id:38573

od 1500 do 2300 zł / całość
Mława, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
605-567...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Staram się uwiecznić ten niezmiernie ważny dla Państwa dzień tak aby ukazać napięcie, przygotowania, szczęście, miłość, zabawę i rodzinę.
W swojej pracy używam na raz dwóch aparatów fotograficznych z obiektywami o różnych ogniskowych i świetle co umożliwia, nawet w słabych warunkach, uzyskanie odpowiedniego naświetlenia bez użycia lamp błyskowych.
Uwielbiam kolory i światło dlatego stosuję dodatkowo rozstawione oświetlenia na sali weselnej w celu doświetlenia miejsca, w którym bawią się goście.
Specjalizuję się w sesjach nocnych co umożliwia wykonanie krótkich sesji plenerowych w trakcie trwania zabawy weselnej.
Do każdej pary młodej podchodzę indywidualnie. Jestem otwarty na Państwa pomysły, propozycje i sugestie. Podczas wspólnych spotkań omawiamy wszystkie ważne kwestie m.in. przebieg błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela oraz scenariusz sesji plenerowej.
Staram się być zawsze "pod ręką" bo jestem tam dla Was. Jednak jestem dyskretny aby moja obecność nie ingerowała w przebieg tak ważnych dla was chwil.
Dodatkowo proponuję opcję fotościanki. Posiadam peruki, okulary, napisy, kapelusze. Dzięki tej opcji robię gościom wesołą sesję zdjęciową co może stanowić dodatkową atrakcję wesela.
W robieniu zdjęć uwielbiam chwilę zaraz po naciśnięciu spustu. Na ekraniku widzę zapisany przed chwilą obraz. Właśnie w tym momencie udało się zatrzymać czas i zapisać na pamiątkę obraz chwili, która już… minęła. Dlatego staram się, aby ten obraz nie tylko utrwalić, ale sprawić by był najpiękniejszym i barwnym wspomnieniem. Gdy robię zdjęcia przenoszę się do innego wymiaru: scen, kolorów, świateł, szczegółów… czas się rozmywa. Pracując odpoczywam, dlatego uwielbiam fotografować.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Oferta

PAKIET ŚLUBNY
od 1500 do 2300 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Nazwa firmy:FOTO-CZAR
Imię i nazwisko:Cezary Lewandowski
Adres:Mławaul. Os. Książąt Mazowieckich 32m28
06-500woj. mazowieckie
605-567...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 12-10-2018, liczba odwiedzin: 482
Telefon
605-567...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie