Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotograf Ślubny Tomasz Majcher Studio id:21319

Kontakt

Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 06-06-2016
Liczba odwiedzin: 1018

Oferta

Witajcie.
Rozgośćcie się.


Mam na imię Tomek.
Zapraszam do zapoznania się z kilkoma informacjami oraz portfolio, które systematycznie aktualizuję z myślą o Was.


Jestem i czuję się fotografem. Z entuzjazmem realizuję swoją wieloletnią pasję.Chcę żebyście o tym wiedzieli, ponieważ angażuję się w nią wszystkimi dostępnymi środkami jakie posiadam. Fotografią żyje ja i moja rodzina. Nasz rytm życia ściśle koresponduje z każdym wyborem mnie na fotografa.

Przede wszystkim wymagam od siebie. Aktywnie uczestniczę podczas realizacji fotograficznych. Szukam wielu okazji na "dobre zdjęcia". Patrzę ludziom w oczy i uśmiecham się, zachęcając do uśmiechu. Dla mnie nie ma bardziej smutnego obrazu jak "ponury" ślub.

Od pierwszego spotkania próbuję nawiązać relację z Parą Młodą opartą na zaufaniu, sympatii i swobodzie. Oczekuję wzajemności. Nie narzucam się jednak. Z doświadczenia wiem, że dobry kontakt owocuje niewymuszonym zachowaniem Pary Młodej oraz gości. To przekłada się na lepszy reportaż i bardziej naturalne ujęcia.

Mam imienne upoważnienie na fotografowanie podczas ceremonii. Podczas liturgii zachowuję się dyskretnie. Z szacunkiem dla Pary Młodej, ich Sakramentu, rodziców oraz gości. Po mszy wrzucam na luz i podążam Waszymi śladami.

Głowę mam pełną pomysłów i w dużej mierze zależy od Was czy z nich skorzystacie. Ponadto, brak mi zahamowań, co do miejsca sesji plenerowej. Możemy udać się wszędzie. Nawet do Honolulu czy Machu Picchu.

W zależności od preferencji i sugestii Młodej Pary opracowuję fotografie. Od kontrastowych i nasyconych barw, po delikatne i subtelne pastelowe kolory. Zróżnicowanie efektu końcowego jest dosyć szerokie.

Na ten moment, tyle z mojej strony. Gdybyście mieli pytania, pytajcie.
Tymczasem zapraszam do oglądania fotografii.

Pozdrawiam,Tomek

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Fotograf Ślubny Tomasz Majcher Studio
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-709

Nowe ogłoszenia