Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf, z którym poczujecie się komfortowo w dniu ślubu. :), Warszawa - zdjęcie 1
Fotograf, z którym poczujecie się komfortowo w dniu ślubu. :), Warszawa - zdjęcie 2 Fotograf, z którym poczujecie się komfortowo w dniu ślubu. :), Warszawa - zdjęcie 3 Fotograf, z którym poczujecie się komfortowo w dniu ślubu. :), Warszawa - zdjęcie 4 Fotograf, z którym poczujecie się komfortowo w dniu ślubu. :), Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf, z którym poczujecie się komfortowo w dniu ślubu. :) id:37824

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Dzień dobry,
Nazywam się Maciej i zawodowo zajmuję się fotografią. Jestem młodą, uśmiechniętą osobą przez co widząc mnie z aparatem nie stresujecie się dodatkowo zdjęciami. ;)
W reportażu ślubnym stawiam na naturalność i emocje w tych radosnych chwilach. Staram się być niewidoczny, lecz zawsze w zasięgu ręki i służę pomocą, gdyby ktoś chciał zdjęcia pozowane lub wykazać się inwencją twórczą. Przed każdym ślubem poza spotkaniem proponuję sesję narzeczeńską, która pozwali nam bliżej się poznać, poznacie mój styl pracy i mam nadzieję upewnicie w słuszności wyboru. :)

Zdobyłem uprawnienia fotografowania uroczystości liturgicznych. Przyjmuję zlecenia głównie w obrębie woj. mazowieckiego, lecz nie widzę problemu w podróży przez pół Polski dla udanego reportażu.
Poniższy cenik jest jedynie wskazówką czego możecie ode mnie wymagać bez żadnych pytań, lecz współpracuję z dużą drukarnią i mogę wiele więcej. Oferta zawsze dopasowywana indywidualnie. ;)

Zapraszam do zapoznania z moim portfolio na stronie internetowej i fanpage na fb.
Przy weselach +120 osób mogę zapewnić drugiego fotografa.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 03-489, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1033

Popularne miasta w okolicy