Fotografia i Film

2500 zł
Kraków, małopolskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
601-287...
883-688...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

O nas

FOTOGRAF KAMERZYSTA KRAKÓW

Jesteśmy z Wami od umówionej godziny podczas przygotowań do mniej więcej 1 w nocy, do zakończenia oczepin.

Z dnia Ślubu otrzymujecie co najmniej 400 zdjęć na płycie CD lub na pendrivie, zdjęcia po obróbce cyfrowej.
Filmowanie Uroczystości oferujemy w wersji klasycznej lub skróconej. Forma montażu do ustalenia - przeważnie film podzielony jest na części: przygotowania, ceremonia, sala, plener.
Montujemy teledyski, trailery, klipy plenerowe - formy do uzgodnienia. Oprócz prezentowanych tutaj teledysków, które są opcja przy filmowaniu, realizujemy klasyczny reportaż z Dnia Ślubu od przygotowań, przez ceremonię do oczepin na sali weselnej.

Wśród produktów końcowych oferujemy m. in.:
- klasyczny album w wklejanymi zdjęciami - 6 formatów do wyboru: od 25x25 do 30x45 cm
- fotoksiążkę w wybranym formacie, naświetlaną (nie drukowaną) na papierze foto: błysk, mat, jedwab lub metalic - 8 formatów do wyboru: od 15x15 do 30x45 cm
- ponad 50 kolorów skóry ekologicznej do wyboru na okładkę
- zdjęcia na płytach DVD i pendrivie
- duże wydruki do powieszenia na ścianie
- zdjęcia na aluminium i pod akrylem
- profesjonalne wydruki pigmentowe w dużych formatach

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym m.in. pokażemy album, fotoksiążkę i odbitki.

W momencie podpisania umowy wpłacacie zaliczkę (do uzgodnienia - np. 300 zł), połowa kwoty umowy płatna w dniu Uroczystości, reszta w momencie otrzymania gotowych materiałów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji programów i filmów tv w największych stacjach tv w Polsce.
Dominik i Jarek.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

fotografia i filmowanie

2500zł/ dzień

Obsługa fotograficzna przez jednego fotografa od przygotowań do oczepin, min. 400 zdjęć po obróbce na płycie DVD, galeria internetowa dla gości - od 3200 zł (bez przygotowań od 2500 zł)
Fotografia i filmowanie - cały dzień , do oczepin, 2 osoby - od 6400 zł
Filmowanie przez jedną osobę - od 2500 zł (bez przygotowań)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

1. Doświadczenie i profesjonalizm: Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w branży ślubnej pozwoliło nam doskonalić umiejętności i zdobywać cenne doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług.
2. Zadowolenie klientów: Dotychczasowe reakcje naszych klientów, szczególnie Nowożeńców, są naszym najlepszym atutem. Brak skarg i liczne pozytywne opinie świadczą o jakości naszej pracy.
3. Unikalne podejście: Nasze podejście do fotografii i filmowania opiera się na uwiecznianiu nie tylko ujęć, ale także emocji i historii związanej z danym momentem. Staramy się tworzyć niepowtarzalne, spersonalizowane materiały.
4. Precyzja techniczna: Stawiamy na wysoką precyzję techniczną, co gwarantuje, że nasze zdjęcia i filmy są estetycznie wykonane, a detale są odpowiednio uwzględniane.
5. Zastosowanie nowoczesnych technologii: Śledzimy najnowsze trendy i korzystamy z nowoczesnych technologii, aby dostarczyć materiały zgodne z aktualnymi oczekiwaniami i standardami.
6. Elastyczność i dostosowanie: Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów. Rozumiemy, że każde wesele jest wyjątkowe, dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do Waszych osobistych preferencji.
7. Kreatywność: W naszej pracy cenimy kreatywność i staramy się dostarczać unikalne i artystyczne ujęcia, które wybijają się poza standardowe fotografie ślubne.
8. Zaufanie i uczciwość: Działamy zgodnie z zasadami zaufania i uczciwości, co przekłada się na przejrzystość w relacjach z klientami i satysfakcję z naszych usług.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy pewni, że nasze fotografie i filmy, wykonane z najwyższą starannością, zyskają Wasze uznanie. To przekonanie opieramy na reakcjach, jakie otrzymujemy od nowożeńców po dostarczeniu materiałów. Nigdy nie spotkaliśmy się z żadnymi skargami; wręcz przeciwnie - zawsze otrzymujemy szczere podziękowania i wyrazy zadowolenia z otrzymanych fotografii i filmów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od umówionej godziny np. dla przygotowań do zakończenia oczepin, czyli do ok. 1 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Obsługa fotograficzna, filmowanie od przygotowań przez ceremonię i wesele, sesja podczas przyjęcia weselnego w podgrupach np. z rodzicami, świadkami, rodzeństwem i wszystkimi chętnymi gośćmi. Galeria internetowa dla gości, gotowe zdjęcia i filmy na pendrivie w etui.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmowaniem ogólnie pojętym zajmujemy się zawodowo od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywamy od początku współpracując ze stacjami telewizyjnymi i prywatnymi producentami. Od kilku lat zajmujemy się równolegle profesjonalną produkcją reportaży z dnia Ślubu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmujemy się zawodowo od ok. 10 lat, wcześniej jeszcze na etapie fotografii analogowej amatorsko i hobbystycznie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy aktywni w branży ślubnej od niemalże dziesięciu lat. Nasze doświadczenie, zdobywane przez ten długi okres, pozwoliło nam doskonalić nasze umiejętności i dostosować się do różnorodnych potrzeb naszych klientów. W ciągu tej dekady nie tylko świadczyliśmy usługi fotograficzne i filmowe na licznych ślubach, ale także nawiązaliśmy liczne wartościowe relacje z naszymi klientami.

Nasz długi staż w branży umożliwił nam zgłębianie najnowszych trendów, technologii oraz kreatywnych podejść, co sprawia, że nasze usługi są zawsze dostosowane do najnowszych oczekiwań i standardów. Dzięki tym latach doświadczeń doskonale rozumiemy, jakie elementy są kluczowe w tworzeniu niezapomnianych chwil podczas ślubu i wesela.

Ponadto, nasze długoletnie zaangażowanie w branży ślubnej pozwoliło nam zbudować solidną reputację opartą na profesjonalizmie, zaufaniu i wysokiej jakości usług. To zaufanie naszych klientów sprawia, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o każdy detal, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających par młodych.

Patrząc w przeszłość, jesteśmy dumni z osiągnięć, jakie zdobyliśmy, ale jednocześnie z pełnym zaangażowaniem kierujemy się w przyszłość, gotowi dostarczać niezwykłe wspomnienia na kolejnych ślubach i wydarzeniach związanych z miłością.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Filmujemy najnowszymi modelami aparatów bezlusterkowych, dźwięk standardowo rejestrujemy równolegle rejestratorem dźwięku,
Fotografia to oczywiście pełnoklatkowe aparaty i jasne obiektywy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład naszej ekipy to w zależności od zamówienia od jednej do czterech osób.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy jako niepubliczne na YouTube lub Vimeo i dodatkowo pliki HD na pendrivie w etui.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniamy w galerii dla gości, którą edytują Nowożeńcy i udostępniają później link i hasło.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy zezwolenia wydane przez Kurię krakowską do filmowania i fotografowania podczas uroczystości kościelnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla nas idealne zdjęcie oznacza połączenie precyzji technicznej, artystycznej wrażliwości i chwili, która uchwyciła istotę danego momentu. To obraz, który wzbudza emocje, przenosząc oglądającego z powrotem do wyjątkowego momentu i wprowadzając go w atmosferę tamtej chwili. Idealne zdjęcie nie tylko oddaje piękno otoczenia czy postaci, ale także zawiera w sobie unikalny charakter i historię. W naszej pracy dążymy do tego, aby każde ujęcie było niepowtarzalne, emanujące autentycznością i głębokim znaczeniem, co sprawia, że staje się ono nie tylko obrazem, ale również emocjonalnym wspomnieniem

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Naszą największą pasją jest uchwycenie chwil pełnych emocji i autentyczności, dlatego szczególnie lubimy uwieczniać intymne i spontaniczne momenty, które mają miejsce podczas ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. To te niepowtarzalne momenty, kiedy para młoda dzieli się wzruszeniem, radością, śmiechem czy nawet łzami, które stanowią serce tego wyjątkowego dnia. Naszym celem jest uchwycenie tych chwil w sposób, który oddaje ich prawdziwe piękno i znaczenie. Cieszymy się, że możemy być częścią tych emocjonalnych chwil i przyczyniać się do tworzenia wspomnień, które zostaną zachowane na zawsze.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie może stanowić wyzwanie, ale doświadczony fotograf potrafi dostosować się do różnych warunków i stworzyć piękne zdjęcia nawet przy ograniczonym świetle.

Certyfikat 2020 Certyfikat 2018
Fotografia i Film
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-02-2023
Tarnów
Data dodania: 19-01-2024

Polecam Panów za pełen profesjonalizm

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-01-2022
Kraków
Data dodania: 17-01-2024

Bardzo rzetelny człowiek. Piękne zdjęcia. polecam gorąco. Sam dawał pomysły na najlepsze ujęcia. Wysypała mi się makijażystka a on uruchomił swoje kontakty.

Dominik, Jarosław
17-01-2024

Bardzo dziękuje za opinię !

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Chrzanów
Data dodania: 14-01-2024

Usługi na najwyższym poziomie, jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć, jak i filmu.

Dominik, Jarosław
15-01-2024

Dziękujemy :-)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2020
Włodawa
Data dodania: 17-12-2020

Panowie to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać by mieć wspaniale uwieczniony nasz dzień. Pełen profesjonalizm na etapie rozmów, podpisania umowy, przed jej wykonaniem, w trakcie i po. Nasi goście byli zachwyceni faktem, że ekipa byla całkowicie niewidoczna podczas uroczystości i imprezy. W reportażu nie brakuje żadnej z ważnych chwil, a ogromy plus dla fotografa za pilnowanie naszej postawy w każdej chwili dzięki czemu cały czas prezentowaliśmy się tak jak należy. Dodatkowo wszystko działo się w tak luźnej atmosferze, że zapomnieliśmy o całym stresie i świętowaliśmy ten dzień najlepiej jak mogliśmy. Drugi raz wybralibyśmy tak samo. Dziękujemy i Polecamy całym sercem<3

Dominik, Jarosław
18-12-2020

Dzięki :-)

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Kraków
Data dodania: 20-08-2020

Ekipa najlepsza na świecie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Ci Panowie uwieczniali nasz ślub i wesele foto - video!!! Polecamy :)

Dominik, Jarosław
03-09-2020

Dzięki :-)

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Kraków
Data dodania: 10-01-2020

Idealny fotograf. Cudne zdjęcia. Piękne wspomnienia. Dziękujemy!

Dominik, Jarosław
13-01-2020

Dzięki :-)

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Kraków
Data dodania: 22-12-2019

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z forografiaifilm :) Panowie posiadają bardzo duże doswiadczenie w swojej pracy. Film jak i zdjęcia wykonane na wysokim poziomie. Panowie uśmiechnieci i bardzo pomocni. Kontakt natychmiastowy. Polecamy :)

Dominik, Jarosław
23-12-2019

Dziękujemy :-)

Marcin
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Słomniki
Data dodania: 09-12-2019

Zdjęcia prima sort! Świetny i luźny kontakt przed i po imprezie. Na samym przyjęciu człowiek-duch, dzięki czemu ujęcia są mega naturalne. Sesja plenerowa to majstersztyk - nie tylko w naszej opinii.
Dziękujemy Dominik raz jeszcze! M&M :)

Dominik, Jarosław
10-12-2019

dziękuje bardzo za tak miłe słowa - wspólnie stworzyliśmy pamiątkę na całe życie !!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Fotografiaifilm
Imię i nazwisko: Dominik Jarosław
Adres: Kraków, 30-348, woj. małopolskie
601-287...
883-688...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9268
Zadzwoń
601-287...
883-688...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy