Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 1
Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 2 Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 3 Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 4 Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna id:40782

Siemianowice Śląskie, śląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Ślub to niezwykła okazja, która zdarza się jeden raz w życiu i chcesz, żeby wszystko było idealne. Oczekujesz, że każdy detal będzie dokładnie taki, jak sobie tego życzysz, i masz do tego pełne prawo. W końcu wspomnienia z tej niepowtarzalnej chwili będą żyć jeszcze wiele, wiele lat. To co mnie wyróżnia to indywidualne podejście do obróbki każdego pojedynczego zdjęcia. Każde z przekazanych do klienta zdjęc to małe dzieło sztuki, ze swoim własnym, niepowtarzalnym klimatem i wyrazem.

Wieloletnie doświadczenie pozwala mi umiejętnie zatroszczyć się o pełny komfort ossób, które fotografuję, gdyż to atmosfera jest kluczem do udanych zdjęć. Zdaję sobie sprawę, że dla młodych ślub jest często pierwszą okazją do przeprowadzenia profesjonalnej sesji fotograficznej, dlatego możecie być spokojni o to, czy zdjęcia z Waszym udziałem będą udane :)

Wybierając mnie jako swojego fotografa ślubnego możesz mieć pewność, że otrzymasz nie tylko piękne zdjęcia Was, jako pary młodej, ale również doskonałej jakości zdjęcia z całej uroczystości, niezależnie od warunków oświetleniowych oraz efektów specjalnych zapewnianych przez Waszego DJ'a czy wodzireja. Nie tylko Wy, ale również Wasi goście będą z zachytwem oglądać kolejne kadry.

Zarówno reportaż jak i sesje plenerowe poddaję korekcie stylistycznej, która pozwoli jak najlepiej oddać klimat wydarzenia, oraz Wasze własne upodobania, w końcu to Wasze zdjęcia :)

Opinie (1)

Fotografia Gątkowscy - Profesjonalna fotografia ślubna i rodzinna id:40782
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-12-2018
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 02-03-2019

Profesjonalna oprawa fotograficzna, cudowne ujęcia, nieskończenie wiele pomysłów, a do tego przystępna cena.
Bardzo Polecam Pana Sławka 😊

Sławomir Gątkowski
02-03-2019

Bardzo dziękuję :)

Kontakt

Adres: Siemianowice Śląskie, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 907

Popularne miasta w okolicy