Fotografia i filmowanie id:3289

Oferta
Dodaj do plannera

Filmowanie to nie kręcenie się z kamerą i dumą na twarzy, lecz pokazanie ludzi takimi jacy są (w dziedzinie reportażu) lub takimi jakimi chcieliby siebie widzieć ( w teledyskach) .
Realizacja filmu ślubnego to jedno z najcięższych zadań jakie stoi przed operatorami i montażystami.Film ślubny realizowany przez nas zawiera same takie momenty. Są tam elementy artystyczne i reportażowe a do tego film stanowi całość, która będzie dała się obejrzeć ,a co ważniejsze do której chciałoby się wrócić. Także po latach.Dlatego drodzy przyszli nowożeńcy możemy zagwarantować i Wam:-Zadowolenie,-profesjonalizm ,-stale świeże pomysły (nigdy nie robimy czegoś tak samo-chyba że na życzenie), -uchwycenie tego co ulotne .Napiszcie skierujemy Was na naszą stronę gdzie obejrzycie WIĘCEJ NASZYCH FILMÓW - z naszego bogatego portfolio.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • dron
  • plener

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / wesele

Cena za film w jakości HD na jedną kamerę 1900 zł, mamy także do zaoferowania film realizowany przez 2 operatorów, kran filmowy, flycam, rejestrator dzwięku ,wszystko realizowane lustrzankami Canona cena 3900 zł. Mogę zaproponowac dodatkowa opcję ujecia z lotu ptaka tj .
-podjazd Pary Młodej pod kościół,
-wejście do kościoła,
-Wyjście z kościoła ,
-Podjazd na salę weselną
-ujęcia architektury kościoła i sali
cena takiego pakietu 1200zł
Fotografia : przygotowania ,ślub, wesele do 2.00 ,plener innego dnia - od 2000zł do 3000zł proszę o bezpośredni kontakt z fotografami w zakładce polecamy.


Nasza firma specjalizuje się w oprawie wszelkich wydarzeń związanych z oświetleniem.
Nasi realizatorzy światła z przeciętnej sali bankietowej stworzą dla państwa magiczne i niecodzienne miejsce, podkreślimy wyjątkowość chwili a wasza impreza zostanie zapamiętana na długo przez waszych gości.

Oferujemy państwu usługi w zakresie oświetlenia wraz z profesjonalną obsługą. Proponujemy oświetlenie stołów dla gości, iluminację istniejącej dekoracji sal weselnych za stołem młodej pary oraz dekorację charakterystycznych miejsc małej architektury sali lub namiotu, podkreślającą wystrój sali weselnej – ściany, rastry, narożniki, kolumny,
Dekoracja parkietu tanecznego – wykorzystanie możliwości strojenia sali weselnej przy pomocy m. in. świateł dyskotekowych, laserów oraz innych efektów np.: do projekcji GOBO z ustalonym tekstem,
Jesteśmy wstanie oświetlić sale weselne o pojemności do 200 gości .

Cena 1700zł
Cena obejmuje już oświetlenie statyczne całej sali wraz z oświetleniem dynamicznym tj, sterowanym z profesjonalnego sterownika przez realizatora światła w rytm muzyki dostosowując prędkość muzyki do prędkości światła oraz odpowiedni kolor światła (podobnie jak na koncercie) wraz z pozostałymi efektami nadając parkietowi odpowiedni nastrój.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotografia i filmowanie
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Konin
Data dodania: 20-07-2010
Liczba odwiedzin: 946

Polecamy

Nowe ogłoszenia