Zobacz zdjęcia (49)
Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron, Gdańsk - zdjęcie 1
Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron, Gdańsk - zdjęcie 2 Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron, Gdańsk - zdjęcie 3 Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron, Gdańsk - zdjęcie 4 Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron, Gdańsk - zdjęcie 5
Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 49

Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron id:42755

od 3000 do 7000 zł / wesele
Gdańsk, pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
698-030...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Posiadamy wolne terminy w 2021r
Kontakt również na fb: Stangiel Studio

Naszym zadaniem jest być do Waszej dyspozycji w tym wyjątkowym dla Was dniu. Pragniemy, aby każda chwila była uwieczniona w niesamowity sposób, by móc powracać do niej każdego dnia.
Wiemy, że ceremonia ślubu oraz wkroczenie w nowy etap życia jest jednym z najważniejszych wydarzeń i dlatego też dołożymy wszelkich starań, żeby wykonana przez nas pamiątka była ponadczasowa.

Nasze usługi wykonujemy w sposób profesjonalny i dostosowujemy się indywidualnie do każdego Klienta.Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wykonujemy również usługi wideo . Można nas wybrać w pakiecie :) .
Do fotografii używamy 2 aparatów marki Sony z jasnymi obiektywami .


Pozdrawiamy.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron - film 1 Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Stangiel Studio

Stangiel Studio

od 3000 do 7000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Od zawsze lubiłem robić zdjęcia , moim marzeniem było zarabiać na fotografii . Kto kiedyś nie myślał o byciu fotografem . Przygoda jednak zaczęła się od pierwszego filmu z wakacji :) . Wtedy pomyślałem że to wcale nie jest zły pomysł :D .

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moja praca jest jednocześnie moim hobby . Wiec jak jej nie lubić :) . Z dnia na dzień z wielka przyjemnością poszerzam swoją wiedzę na temat fotografii , filmu oraz nowinek technicznych . Po części jest tez to przekleństwem do wszystkie pieniądze najchętniej wydał bym na nowy sprzęt :D

Na jakim sprzęcie pracujemy?

No własnie i tu jest problem .Jest go tyle i zmienia się tu wszystko z miesiąca na miesiąc a nawet z dnia na dzień . Jak wspominałem wcześniej jest to moje przekleństwo . Dziura bez dna do której wrzucam coraz to więcej pieniędzy :P . Pracuje na 4 aparatach : 2 marki sony ( a7 iii) oraz 2 panasonic (gh5) . Posiadam jasne obiektywy oraz swoje własne oświetlenie . Więc nie muszę się modlić by kościół był jasny czy zespół miał dobre oświetlenie . Mam tez 2 stabilizatory zhiyun Crane wiec widzów nie weźmie na mdłości przy oglądaniu filmów :) . Posiadam tez rejestratory dźwięku . Dobry sprzęt to podstawa . Ilość sprzętu tez ma znaczenie. Każdy pewnie odczul kiedyś złośliwość rzeczy martwych, jak coś sie popsuło w najgorszym momencie. My jesteśmy przygotowani na takie ewentualności . Bo ten wyjątkowy dzień się już nie powtórzy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Hmm... Jest ich troszkę i to całkiem sporo : Wyjście z kościoła , pierwszy taniec , Tort itp . Każde wesele jest inne i na każdym podoba mi się coś innego . Jednak najlepsze ujęcia według mnie to uśmiechająca się do siebie młoda par . To jest ten moment który najbardziej lubię :) .

Jaki jest styl naszej pracy?

Ciężko jest pisać o swoim stylu . Styl z wesela na wesele ewoluuje jest wzbogacany tak jak wiedza. Co mogę więcej dodać . Zapraszam do obejrzenia portfolio, to chyba najlepsza opcja by sprawdzić czy mój styl pasuje przyszłej parze młodej :).

Opinie Stangiel Studio (1)

Dodaj opinię
Stangiel Studio - Fotograf, Kamerzysta, Dron id:42755
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Błażej
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Starogard Gdański
Data dodania: 22-10-2020

Mieliśmy przyjemność korzystać z usługi fotoreportażu Stangiel Studio na naszym ślubie i weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz różnorodności zdjęć. Wszyscy uczestnicy wesela byli pod wrażeniem pracy Państwa Stangiel, ich zaangażowania, komunikatywności i pomysłów. Nie żałujemy żadnej wydanej złotówki. Gorąco polecamy!

Kontakt Stangiel Studio

Nazwa firmy: Stangiel Studio
Imię i nazwisko: Stangiel Studio Stangiel
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
698-030...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4409
Zadzwoń
698-030...
Napisz

Popularne miasta w okolicy