Zobacz zdjęcia (5)
FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3, Gdynia - zdjęcie 1
FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3, Gdynia - zdjęcie 2 FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3, Gdynia - zdjęcie 3 FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3, Gdynia - zdjęcie 4 FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3 id:56044

Gdynia, pomorskie
(2)
Dodaj opinię
667-347...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wasz Dzień na pewno będzie wyjątkowy, gdyż będzie to Wasz dzień, dzień w którym Wy, Wasza rodzina i przyjaciele spotkacie się, aby świętować Waszą miłość. Jeśli będę mogła Wam wówczas towarzyszyć, a przy tym złapać radość, śmiech a czasem łzy wzruszenia będę zachwycona!

Pakiety, które oferuje zawierają opcje od całodniowego reportażu, z sesją plenerową innego dnia, po krótkie kilku godzinne relacje. Można zarezerwować również sam plener ślubny nad morzem.
Fotografuje zawodowo od 2013 roku. Zajmuję się różnymi dziedzinami fotografii, co pozwala mi łączyć je w dniu ślubu - od fotografii kobiecej delikatnej, po szaloną dziecięcą, od reportażu po zdjecia pozowane.

Prywatnie kocham naturę, piesze wędrówki - szczególnie górskie. Uwielbiam zwierzęta - mam 3 koty i czynnie wspieram lokalne fundacje zarówno kocie jak i psie. Dużo się śmieję i jestem w ciagłym ruchu :)
Na Waszej imprezie będę więc wszędzie tam gdzie potrzeba, a czasem nawet rozładuje atmosferę wesołymi rozmowami :)

Opinie (2)

FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3 id:56044
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Angelika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 22-04-2022
Reda
Data dodania: 28-09-2023

Bardzo polecam Panią Estetę, profesjonalne podejście do klienta, ponadto jest bardzo miła i sympatyczną osoba. Kontakt szybki i zawsze sprawny. Był to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu a Pani Esteta pomogła Nam go uwiecznić, za co jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY ❣️

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2023
Sierakowice
Data dodania: 30-08-2023

Estera bardzo sympatyczna osoba. Dzięki niej mamy przepiękne zdjęcia i wspaniałą pamiątkę. Z całego serducha polecamy tę wspaniałą fotograf.

Kontakt

Imię i nazwisko: Estera Maszota
Adres: Gdynia, , 81-055, woj. pomorskie
667-347...
liczba odwiedzin: 71
Zadzwoń
667-347...
Napisz

Popularne miasta w okolicy