Zobacz zdjęcia (19)
Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik, Wrocław - zdjęcie 1
Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik, Wrocław - zdjęcie 2 Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik, Wrocław - zdjęcie 3 Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik, Wrocław - zdjęcie 4 Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik, Wrocław - zdjęcie 5
Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 19

Fotografia. Naturalnie. Paweł Łysik id:54490

od 2500 do 4000 zł / wesele i poprawiny
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
692-268...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć, jestem Paweł i jestem fotografem ślubnym.

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję, by się poznać osobiście, jednak póki co, postaram się przedstawić...

Zacznę od tego, że jestem fotografem z pasji, nie z zawodu. Z wyboru, a nie z konieczności. Choć podstaw w postaci studiów czy kursów mi nie brakuje, a i sam prowadziłem kursy zarówno fotografii, jak i obróbki.

Przy każdego rodzaju fotografii staram się tworzyć naturalne i "czyste" prace, które nie przytłaczają mnogością filtrów, efektów i retuszu. Mam nadzieję, że mój styl przypadnie Wam do gustu.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli postanowicie się ze mną umówić na zapoznawczą kawę, podczas której chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Oferta

Pakiet "Złoty"

od 2500 do 4000zł/ wesele i poprawiny

W zakres pakietu "Złotego" wchodzi:
- Plenerowa sesja ślubna
- Mini sesja w dniu ślubu / poprawin
- Poprawiny
- Wesele do godziny 2:00
- Ceremonia
- Błogosławieństwo
- Przygotowania
- Sesja narzeczeńska
Koszt od 4000 zł

Pakiet "Srebrny"

2900zł/ wesele

W zakres pakietu "Srebrnego" wchodzi:
- Plenerowa sesja ślubna
- Wesele do godziny 1:00
- Ceremonia
- Błogosławieństwo
- Przygotowania

Koszt od 2900 zł

Przedstawione pakiety nie stanowią sztywnej oferty. Jeśli chcielibyście przykładowo sesję przy pakiecie "Brązowym", bądź macie oczekiwania wykraczająca poza zaprezentowany zakres, dajcie znać. Mam tu na myśli np. mini sesję dla gości, zdjęcia wykonane Instaxem, czy zdjęcia wykonane analogiem na kliszy itp.

Pakiet "Brązowy"

2500zł/ wesele

W zakres pakietu "Brązowego" wchodzi:
- Plenerowa sesja ślubna
- Wesele do godziny 1:00
- Ceremonia
Koszt od 2500 zł

Przedstawione pakiety nie stanowią sztywnej oferty. Jeśli chcielibyście przykładowo sesję przy pakiecie "Brązowym", bądź macie oczekiwania wykraczająca poza zaprezentowany zakres, dajcie znać. Mam tu na myśli np. mini sesję dla gości, zdjęcia wykonane Instaxem, czy zdjęcia wykonane analogiem na kliszy itp.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografuję, bo lubię, nie dlatego, że muszę :) Wkładam w to maksymalnie dużo zapału, serca i czasu. Pasję próbuję przełożyć nie tylko na sam proces wykonywania zdjęć ale także na kontakt z Parami Młodymi, czy klientami przy innego rodzaju fotografii.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się przede wszystkim elastycznością i brakiem dodatkowych, zazwyczaj ukrytych kosztów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystko zależy od zakresu zdjęć. W najszerszym zakresie, od przygotowań po oczepiny. Wszystko oczywiście zależy od planu dnia Pary Młodej. Zazwyczaj to z Panią Młodą ustalam komfortową dla niej godzinę rozpoczęcia wykonywania zdjęć. Nie wszyscy życzą sobie zdjęcia przed ukończeniem makijażu, więc wtedy "dokumentujemy" dopiero efekt końcowy pracy wizażystki oraz dalsze przygotowania.
Reportaż zazwyczaj kończę po oczepinach, czyli w okolicy 1:00 w nocy. Czas pomiędzy pierwszym tańcem, a oczepinami w zupełności wystarcza, by mieć odpowiednio dużo materiału do selekcji i by wykonać zdjęcia wszystkim gościom.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Sam zakres zdjęć wynika z wybranego pakietu, jednak poza tym...

U mnie dostaniecie "wszystko" w cenie i bez dodatkowych kosztów. W czym rzecz? Niezależnie od wybranego pakietu udostępnię Wam wszystkie zdjęcia, które" wyszły", oczywiście poddane obróbce. Rzecz jasna, z większego zakresu reportażu będzie więcej zdjęć, jednak w żadnym wypadku nie limituję ich do "50" czy "200". Dodatkowo, wszystkie otrzymane ode mnie zdjęcia będą w "pełnej rozdzielczości", gotowe do wywołania w dowolnym formacie. Możecie sami zdecydować ile i jakich odbitek potrzebujecie. Jeśli będziecie chcieli utworzyć z wybranych zdjęć np. fotoalbum, to pomogę Wam w tym bez dodatkowych kosztów, pokryjecie jedynie koszt druku albumu. Brzmi uczciwie, prawda?

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Zaczęło się w wieku niespełna 16 lat, czyli ponad 14 lat temu. Z nudów. Wziąłem aparat na plażę i zacząłem pstrykać co ciekawsze wydmy i kutry rybackie. Wtedy włączyło mi się swego rodzaju "kombinowanie" i pojąłem jak dużą rolę odgrywa układ kadru, perspektywa i ekspozycja. Sądziliście, że napiszę historie o pierwszych zdjęciach w wieku 4 lat aparatem analogowym dziadka? Niestety. Jestem samoukiem, choć po drodze odbyłem parę kursów, a i na studiach pare razy zajrzałem do studia fotograficznego. Finalnie chyba częściej uczyłem fotografii i obróbki, niż o niej słuchałem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Łącznie 12 lat jednak... Pierwszy ślub wykonałem mając niespełna 18 lat. Później okazjonalnie fotografowałem śluby dla znajomych i rodziny, nie stanowiły one mojego głównego zajęcia, ale zawsze to lubiłem i dawało mi to satysfakcję. Po pewnym czasie zacząłem się ogłaszać w zakresie ślubów, aż w końcu postanowiłem zająć się tym na poważnie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Wielu fotografów, szczególnie z mojego pokolenia i młodszych, uważa, że "zasady są po to, żeby je łamać". Może i tak. Ale zapominają często o tym, że te zasady trzeba znać. Podziały kadru, zasady kompozycji, właściwa ekspozycja zdjęcia, to podstawy. Bardzo często miliony filtrów i udziwnień na zdjęciach są efektem kiepskiego materiału wyjściowego. Dziwne kadry, obcięte głowy czy wynaturzone kolory są często usprawiedliwiane "sztuką", jednak dla mnie to tylko wymówka.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj pracuję sam, jednak oferują opcję drugiego fotografa. Współpracuję z jedną osobą, z którą wykonałem już kilka reportaży. Stanowimy zgrany zespół, nie przeszkadzamy sobie wzajemnie i mamy określony podział pracy. Jeśli interesuje Was ta opcja, to dajcie znać już przy wstępnych ustaleniach, to pozwoli nam zarezerwować termin dla naszej dwójki.

Jak ubieramy się na wesele?

Oczywiście odpowiedni. "Pantofle", eleganckie spodnie i koszula. Nie ubieram się "na sportowo" nawet podczas oczepin. Z drugiej zaś strony nie przesadzam z dodatkami, czy smokingami. To nie ja jestem tu najważniejszy. Wtapiam się w tłum.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia wrzucam w chmurę, skąd będziecie mogli je pobrać oraz udostępnić gościom.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W umowie zapisuję termin 30 dni od dnia wesela / poprawin. Jeśli zależy Wam na kilku zdjęciach "na cito", na przykład by wykonać prezenty czy pamiątki dla najbliższych, to nie stanowi to żadnego problemu.

Jeśli w umówionym pakiecie znajduje się także plener, to na obrobienie z niego zdjęć potrzebuję maksymalnie dwa tygodnie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak. Posiadam odpowiednie zaświadczenie, ukończyłem kurs.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Najważniejsza dla mnie jest naturalność tworzonych fotografii. Naturalność oznacza dla mnie szczerość i spontaniczność. Najbliższe są mi "czyste" zdjęcia - jasne, o naturalnej kolorystyce, bez zbędnych filtrów i efektów, czyli szczere. Zależy mi na tym, by zdjęcia były spontaniczne. Staram się nie ingerować w zastane sytuacje. Nie ustawiam gości. Nie proszę o powtórzenie jakiegoś gestu czy zachowania. To byłoby zakłamane i często skutkuje karykaturalną pozą / mimiką. Oczywiście, są momenty podczas wesela, gdzie umawiamy się na zdjęcia pozowane z gośćmi i rodziną, jednak te momenty stanową wyjątek.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski w stopniu komunikatywnym. Rozmowa z parą młodą czy gośćmi nie stanowi żadnego problemu.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Odpowiednio się ubieram, deszcz na stanowi problemu.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Podstawą mojej pracy jest lampa błyskowa, więc "słońce" mam zawsze ze sobą. Jeśli warunki sali są niekorzystne, bądź mam przestrzeń na eksperymenty i "zabawę" to rozstawiam także swoje źródła światła na statywach.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Żonę, dzieci i książkę, pewnie Pucia, to każdy by skorzystał. Ah, no i lusterko oczywiście :)

Nasze pasje.

Fotografia, grafika, reklama, e-commerce i książki.

Ciekawostki na nasz temat.

Nie lubię pomidorów i rodzynek. Ryb też nie jadam. Serio.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Paweł Łysik
Adres: Wrocław, , 54-062, woj. dolnośląskie
692-268...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 131
Zadzwoń
692-268...
Napisz

Popularne miasta w okolicy