Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna - Alan Pastewski, Gdynia - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna - Alan Pastewski, Gdynia - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna - Alan Pastewski, Gdynia - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna - Alan Pastewski, Gdynia - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna - Alan Pastewski, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna - Alan Pastewski id:45418

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Wszystko zaczęło się niewinnie - od kliszowego Pentaxa gdzieś na początku podstawówki, potem był Sony P7 w 2002 roku z matrycą 3.2 mln megapikseli (na tamte czasy to był na prawdę sztos!). Gdy już minęła fascynacja cyfrową fotografią chwyciłem Smienę, Zenita XP i lustrzankę Minolty - już z epoki ale nadal na kliszę. Przełom nastąpił około 2008 roku kiedy w moje ręce wpadła pierwsza lustrzanka cyfrowa Canona. I tak jak Canon złapał mnie swoje objęcia, tak do tej pory nie wypuścił :)

Życie napisało jednak własny scenariusz i przez zupełnie przypadkowe spotkanie zostałem DJ-em, współtworząc duet Brygada S (który po czasie rozrósł się i przestał być duetem, ale nadal działa i ma się świetnie). Moja praca za konsoletą sprawiła jednak, że już dokładnie wiedziałem jak chce ukierunkować moją pasję do fotografii.

Fotografia ślubna to duże, ale jednocześnie strasznie satysfakcjonujące wyzwanie. Każda para młoda to nowa historia, a możliwość uwiecznienia jej na zdjęciach to za każdym razem ogromne wyróżnienie.

Fotografuje ludzi i ich emocje, zatrzymuje w kadrze najważniejsze chwile ale też odwracam obiektyw by utrwalić to co umyka nam na bocznym planie. Zdjęcia mają być nie tylko reportażem ale też niespodzianką i spojrzeniem na ten piękny dzień szerszym kadrem.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9581643683
Adres: Gdynia, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1069

Popularne miasta w okolicy