Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna Bartłomiej Dumansky, Dębica - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna Bartłomiej Dumansky, Dębica - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna Bartłomiej Dumansky, Dębica - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna Bartłomiej Dumansky, Dębica - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna Bartłomiej Dumansky, Dębica - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna Bartłomiej Dumansky id:24314

Dębica, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć!
Nazywam się Bartłomiej Dumański. Miło mi, że odwiedziliście moją stronę internetową. Dlaczego warto współpracować ze mną? Moja fotografia skierowana jest dla wymagających odbiorców. Piękne zdjęcia, do których warto wracać po latach, które mają swój charakter... swój styl – tak właśnie chcę pokazać Waszą historię.

Swoją przygodę z utrwalaniem obrazu rozpocząłem ponad 10 lat temu. Zajmowałem się wtedy filmowaniem ślubów i innych uroczystości. Po jakimś czasie ukierunkowałem swoje zainteresowania w stronę fotografii. Od 6 lat profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną. Moja współpraca z Wami to bardziej partnerstwo, każda para jest dla mnie wyjątkowa i unikalna. W dniu uroczystości staram się być jak najmniej widoczny. Zawsze oddaję się swojej pracy w 200 procentach, każdy materiał jest od początku do końca dopięty na “ostatni guzik” – chcę, aby każdy kadr był moją dobrą reklamą, którą polecają klienci. W dobie aparatów cyfrowych każdy może być “fotografem” lecz nie każdy “widzi” oraz czuje ten moment, który należy uchwycić. Uwiecznienie tak ważnego dla Was dnia, warto powierzyć osobie, która w swoim dorobku ma ponad 100 uroczystości ślubnych. Moje doświadczenie i zaangażowanie pomoże Wam również owocnie przejść moment Waszego ślubu. Jeżeli jesteś zainteresowany/na współpracą ze mną, mogę zagwarantować, że zaowocuje ona pięknymi, emocjonującymi zdjęciami, do których warto wracać po latach.

Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania – zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź umówienie się na kawę w moim biurze, przeglądnięcie moich zdjęć i omówienie tego, co Was interesuje, czego oczekujecie od moich fotografii.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Dębica, , 39-200, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1472

Popularne miasta w okolicy