Alfakadr Fotografia i Film

od 2500 do 6000 zł
Nowa Dęba, podkarpackie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
606-456...
608-031...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

"Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie". Henri Cartier-Bresson

Pakiety ślubne

od 2500 do 6000zł/ całość

Pakiet SREBRNY (2500 zł): Wykonamy pełny reportaż od momentu przygotowań, poprzez uroczystość w kościele lub urzędzie SC, sesję plenerową (w tym samym dniu), sesję z gośćmi, zabawę na weselu po oczepiny. Otrzymacie Państwo min. 700 zdjęć poddanych obróbce cyfrowej w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

Pakiet ZŁOTY (2800 zł): Pakiet SREBRNY rozszerzony o fotoksiążkę formatu A4 (40 stron) lub skrzynkę drewnianą z odbitkami (150 szt. formatu 15 x 23).

Pakiet PLATYNOWY (3400 zł): Pakiet ZŁOTY rozszerzony o sesję plenerową wykonaną w innym dniu niż dzień ślubu.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, możliwe są modyfikacje pakietów.
Powyższa oferta dotyczy jednego fotografa. Drugi fotograf + 1000 zł.
Zajmujemy się również filmowaniem 
DŁUGI FILM (3200 ZŁ) zmontowany materiał od przygotowań do oczepin, długość filmu ok. 1 h - 1,5 h plus zwiastun (2 - 3 min.), 4K lub FULL HD, dron bez dodatkowej opłaty.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W naszej firmie zamówicie Państwo nie tylko fotoreportaż ślubny, ale również wideoreportaż. Mamy w ofercie również ujęcia z drona. Specjalizujemy się w sesjach plenerowych w różnych zakątkach naszego kraju.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy bardzo elastyczni. Dostosujemy się do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy 4 - osobowym rodzinnym zespołem, doskonale zgranym i potrafiącym ze sobą współpracować. Możemy pracować w dowolnych konfiguracjach. Każdy z nas może zarówno robić zdjęcia, jak i filmować. 3 osoby mają uprawnienia do obsługi drona.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Mistrzowie Branży Ślubnej plebiscytu "Wesele, hej wesele".

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo pracujemy od przygotowań w domu Pani Młodej i Pana Młodego, a kończymy po oczepinach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferta nasza to fotoreportaż, wideoreportaż, sesje plenerowe. Dodatkowo ujęcia z drona. Możliwość wykonania spersonalizowanych książek i albumów.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Jesteśmy małżeństwem, które od 15 lat zajmuje się filmowaniem uroczystości ślubnych. Zaczęło się od filmowania rodzinnych uroczystości, później zaczęły pojawiać się zlecenia od znajomych, itd.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Jesteśmy małżeństwem, które od 15 lat zajmuje się fotografowaniem uroczystości ślubnych. Zamiłowania do robienia zdjęć sięgają jednak lat dziecinnych Wieśka, który jako mały chłopiec biegał z aparatem i fotografował co się da: zwierzęta, rodzinę, sąsiadów… Później pojawiły się przed obiektywem uroczystości rodzinne, a podczas studiów – „poważniejsze” sesje dla znajomych z akademika. Następnie bliscy zaczęli prosić go o uwiecznianie najważniejszych momentów z ich życia, w tym ślubów, no i nie trzeba było długo czekać - zlecenia zaczęły pojawiać się samoczynnie. Po ślubie ze mną Wiesiek zaraził mnie swoją pasją do robinia zdjęć i teraz wspólnie tworzymy team ALFAKADR. Do zespołu dołączyli również nasi synowie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy 15 lat. Chociaż zamiłowania do robienia zdjęć sięgają naszych lat młodzieńczych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy poznawać ludzi, uwielbiamy pracować dla nich, „nakręcamy” się przy nich i przy ich miłości. Czujemy się wtedy elementem ich szczęścia i ta pozytywna moc nam się też udziela i promieniuje na nasze życie. Poza tym uwielbiamy wyzwania. A czym, że jest fotografowanie dwojga ludzi w ich najważniejszym życiowym momencie, jak nie wyzwaniem? I my robimy to jak najlepiej!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na bezlusterkowcach Sony Alpha i różnego typu obiektywach (stałoogniskowych i zmiennoogniskowych). Dysponujemy również dronem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W naszej firmie rodzinnej pracują 4 osoby. Możliwe są zatem następujące konfiguracje: 1 fotograf, 2 fotografów, 1 fotograf i 2 operatorów, 2 fotografów i 2 operatorów, 3 operatorów, 4 operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Staramy się, aby nasz ubiór nie przyciągał uwagi (nie zakładamy jeansów i podkoszulków). Jesteśmy jak by nie było również gośćmi weselnymi, a zatem ubieramy się elegancko i z klasą. Posiadamy koszule z firmowym logo.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film udostępniany jest na pendrivie. Jeśli jest taka potrzeba, to możemy go udostępnić na dysku wirtualnym.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Obrobione zdjęcia udostępniamy na dysku wirtualnym. Dodatkowo Państwo Młodzi otrzymują pendrive ze zdjęciami oraz fotoksiążkę lub odbitki (w zależności od umowy).

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zazwyczaj zdjęcia są udostępniane na dysku po 30 dniach od momentu uroczystości, a film - do 90 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy uprawnienia do fotografowania i filmowania miejsc sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. W naszej firmie posiadamy 3 operatorów drona. Posiadają oni ukończony kurs i zdany egzamin państwowy na obsługę drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dobre zdjęcie ślubne to zdjęcie, nie udawane, nie sztuczne, nie wystylizowane. To takie na którym widać piękno, szczerość i naturalność związku. Do zrobienia dobrego zdjęci wcale nie potrzeba „bajkowego” miejsca, tak naprawdę wszędzie można je zrobić. Później jedynie trzeba zastosować odpowiednią obróbkę graficzną , tak, żeby na końcu usłyszeć słowa zachwyconych nowożeńców „Niesamowite, czy to naprawdę my?”

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Dla nas są dwa takie momenty. Pierwszy z nich to chwila, kiedy Pan Młody przyjeżdża po swoją wybrankę i widzi ją po raz pierwszy w tym dniu. Wtedy w spojrzeniu obojga odbija się ich prawdziwa miłość, niesamowite szczęście i zachwyt. Najczęściej jest to jedna z dłuższych chwil, kiedy młodzi długo się sobie przyglądają z „otwartymi buziami”, a my mamy sporo czasu… Drugi taki cudowny moment, to chwila po przysiędze i założeniu obrączek. Młodzi są wreszcie małżonkami i znika chwilowo u nich napięcie i stres. A my znowu mamy ich takich naturalnych i zakochanych.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, bardzo chętnie zrealizujemy dla Was nie tylko sesję zagraniczną, ale również (jeśli planujecie) Waszą uroczystość zaślubin.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

W zależności od tego, jaki typ sesji interesuje Młodych. Może to być sesja w stylu glamour (zamek, pałac), rustykalnym (skansen, winnica, las). Jednak najczęściej Młodzi wybierają góry. My mamy swoje sprawdzone miejsca na piękne ujęcia w Bieszczadach, Pieninach, Beskidzie Wyspowym.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Może nie jest to nietypowe miejsce, bo mowa o bajkowym zamku w Mosznej. Nietypowe było zlecenie na sesję, bo Para Młoda plus 8 psów. Nie lada wyczynem było "przemycenie" tej watahy na teren zamku i zapanowania nad całą sforą.

Jaki jest styl naszej pracy?

Najpierw staramy się „zaprzyjaźnić” z parą tak, żeby nie mieli stresu przed nami. Odbywa się to przede wszystkim poprzez przejście na „Ty”, a także spędzeniu ze sobą trochę czasu. Zazwyczaj spotykamy się z parą dwukrotnie: podczas podpisania umowy i na kilka dni przed ślubem. Rozmawiamy wówczas o wszystkim, tak, aby jak najwięcej dowiedzieć się o nich, ale też lubimy opowiadać o sobie. Mimo chodem, nie wiedząc nawet kiedy stajemy się osobami z najbliższego ich otoczenia. Następnym etapem w pokonywaniu stresu przed obiektywem jest wykonywanie zdjęć podczas przygotowań ślubnych. Młodzi zazwyczaj wtedy mają tyle „na głowie”, że przestają się nami interesować, a my jesteśmy na tyle blisko ich, że bariera napięcia zaczyna znikać. Fajnie jest wtedy pokazać kilka ujęć, zwłaszcza Pani Młodej, tak, aby nabrała pewności, że świetnie się prezentuje.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przede wszystkim pokonanie stresu i otoczenie się osobami, z którymi czujemy się swobodnie i które pomagają nam się pozytywnie nakręcić.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nie jesteśmy zwolennikami naśladowania. Jesteśmy sobą i robimy swoje, tak, aby nasi klienci byli zadowoleni.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy w stanie spersonalizować pendrivy, opakowania na zdjęcia, fotoksiążki, skrzynki na odbitki.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie ma trudnych warunków pogodowych. Jest tylko niewłaściwy sprzęt i brak umiejętności.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Jesteśmy profesjonalistami, a zatem jesteśmy na takie ewentualności przygotowani. Dysponujemy jasnymi obiektywami. Posługujemy się strobingiem.

Nasze pasje.

Od lat naszym hobby jest bieganie, zwłaszcza ultra. Specjalizujemy się w dyscyplinie sportu jaką jest dogtrekking (bieg na orientację z psem) i możemy pochwalić się osiągnięciami na szczeblu ogólnopolskim (Iwona, to trzykrotna mistrzyni Polski).

Ciekawostki na nasz temat.

Prywatnie jesteśmy nauczycielami… matematyk i wuefista. Idealne dopasowanie.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Gra o tron, Dom z papieru, Wataha, Outlander, Chyłka i ogólnie to, co "leci" na Netflix.

Certyfikat 2021
Alfakadr Fotografia i Film
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra Cebula
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Nowa Dęba
Data dodania: 13-01-2022

Polecamy bardzo!!❤️ Fotografowie stworzyli miłą i luźną atmosferę, wszystko przebiegło bez stresu. Najlepsi w swoim fachu. Sesja również przebiegła cudownie, bez żadnych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Dziękujemy serdecznie ☺️ Pozdrawiamy 🤗

ALFAKADR
14-01-2022

Bardzo dziękujemy Olu <3

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Kolbuszowa
Data dodania: 16-12-2021

Z całego serca polecamy ❤️ zdjęcia przecudowne a film przeszedł nasze oczekiwania.
Fotografowie bardo ciepło nastawieni co za tym idzie robienie zdjęć wyszło zupełnie bezstresowo 😊 sesje zdjęciową również miło wspominamy 🔥

ALFAKADR
16-12-2021

Dziękujemy serdecznie <3

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Krasne
Data dodania: 03-12-2021

Bardzo polecamy! ❤️ Fotografowie stworzyli mega luźną atmosferę, wszystko przebiegło bez stresu. Perfekcyjna komunikacja z Panią Iwoną. Są Państwo perfekcjonistami w swoim fachu. Sesja również przebiegła cudownie, bez żadnych problemów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że, trafiliśmy do Państwa! Serdecznie polecamy!

ALFAKADR
06-12-2021

Bardzo nam było miło z Wami współpracować. Dziękujemy serdecznie <3

L
Lucyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2021
Kolbuszowa
Data dodania: 01-11-2021

Bardzo gorąco polecam fotografów i kamerzystów są najlepsi na całym Podkarpaciu☺ nigdy nie zamieniłabym na nikogo innego wybraliśmy ich na swój ślub i są zdecydowanie perfekcyjni pod każdym względem atmosfera i współpraca z nimi to czysta przyjemność dla nas luźna atmosfera i mają świetne poczucie humoru 🤣🤣każdy z naszego wesela super ich wspomina ☺☺

ALFAKADR
01-11-2021

Ale tu słodkości... Dziękujemy bardzo <3

M
Magdalena Trznadel
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2021
Ropczyce
Data dodania: 30-10-2021

Bardzo polecamy ! ;) Zdjęcia prześliczne , film cudowny zawierający wszystkie najważniejsze dla Nas momenty :) Pełen profesjonalizm plus wspaniały klimat na weselu i podczas sesji :D

ALFAKADR
30-10-2021

Ślicznie dziękujemy <3

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Piła
Data dodania: 07-10-2021

Współpraca z tak profesjonalnymi fotografami to czysta przyjemność. Każde z nich ma swoją wizję i to jest super, bo otrzymuje się zdjęcia z perspektywy postrzegania tego samego święta w inny sposób. Są pomysłowi, na czasie, rozwojowi. Nie są to zwykłe zdjęcia a momenty uchwycone w czasie! Z całą pewnością polecam!!!

ALFAKADR
08-10-2021

Dziękujemy serdecznie <3

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2021
Brzostowa Góra
Data dodania: 17-09-2021

Polecam z całego serca .Zdjęcia z Naszego ślubu i wesela są piękniejsze niż sobie wyobrażaliśmy. Profesjonalna obsługa i dla nas bardzo ważne świetne podejście do gości z humorem :)Nic więcej pisać nie będę bo zdjęcia na social mediach mówią same za siebie (instagram, facebook ) <3

ALFAKADR
08-10-2021

Bardzo Wam dziękujemy <3

Nazwa firmy: ALFAKADR
NIP: 8671684627
Imię i nazwisko: Iwona Szczur
Adres: Nowa Dęba, Sosnowa 8, 39-460, woj. podkarpackie
606-456...
608-031...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5408
Zadzwoń
606-456...
608-031...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowa Dęba

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy