Fąfrowicz Michał Fotografia Ślubna id:8763

Oferta
Dodaj do plannera

Ponad 10-letnie doświadczenie w fotografii ślubnej. Fotografie ślubne nagradzane w konkursach krajowych i międzynarodowych. Duet fotograficzny czyli dwóch doświadczonych fotografów na Twoim ślubie.
Profesjonalny fotograf ślubny - Michał Fąfrowicz - Kraków, Rzeszów to miasta, w których najczęściej można nas spotkać pracującego z Klientami ślubnymi, ale z dojazdem nie ma problemu - pracuję na terenie całego kraju jak i Europy. Fotografia ślubna - moja oferta, którą kieruję do Państwa to bogate spektrum usług, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie – reportaż ślubny, sesja ślubna w plenerze, sesja narzeczeńska oraz piękne albumy i fotoalbumy ślubne. Właśnie te składniki tworzą wyjątkową pamiątkę na długie lata. Pamiętajmy, że jakość ślubnych zdjęć jest ściśle związana z umiejętnościami i doświadczeniem fotografa. Pamiętajmy, że fotografia ślubna to pamiątka na całe życie, jedyny dobry wybór to profesjonalny fotograf ślubny z dużym doświadczeniem. Jeżeli marzy Wam się fotografia ślubna wysokiej klasy, spełniająca wszelkie oczekiwania to trafiliście we właściwe miejsce. Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 3800 PLN / wesele

Ceny zaczynają się od 3800zł, w ofercie różne pakiety ślubne obejmujące cały reportaż ślubny - przygotowania u fryzjera/wizażystki, przygotowania ślubne w domu, ceremonię ślubną w Kościele / USC, przyjęcie weselne oraz sesje plenerowa. Ofertujemy takie uslugi jak sesja narzeczeńska, sesje rodzinne.
Oferta produktowa to albumy klasyczne wyklejane odbitkami, fotoalbumy, fotoksiążki, płytki ślubne i pendrive.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fąfrowicz Michał Fotografia Ślubna
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-036
Data dodania: 25-09-2012
Liczba odwiedzin: 984

Polecamy

Nowe ogłoszenia