Zobacz zdjęcia (5)
FOTO PIAST - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze chwile! ❤, Gliwice - zdjęcie 1
FOTO PIAST - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze chwile! ❤, Gliwice - zdjęcie 2 FOTO PIAST - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze chwile! ❤, Gliwice - zdjęcie 3 FOTO PIAST - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze chwile! ❤, Gliwice - zdjęcie 4 FOTO PIAST - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze chwile! ❤, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

FOTO PIAST - uwiecznimy Wasze najpiękniejsze chwile! ❤ id:11841

Gliwice, śląskie
502-644...
(32) 231...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia lub chcesz udokumentować wyjątkowe wydarzenia ze swojego życia, nasze studio fotograficzne zapewni Ci idealną obsługę. Posiadamy sprzęt wysokiej klasy i kompetentną, wykwalifikowaną załogę, która, pracując w miłej atmosferze, indywidualnie podchodzi do życzeń wszystkich klientów.

FOTO PIAST już od ponad 75 lat stale się rozwija i dba o utrzymanie wysokiego poziomu, kładąc szczególny nacisk na jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie klientów. Jednocześnie, idąc z duchem czasu, intensywnie inwestuje we wprowadzanie nowych technologii, które pozwalają na jeszcze lepsze efekty pracy. Studio fotograficzne mimo gwałtownych zmian i upływu lat ma za sobą długą, nieprzerwaną historię, którą zawdzięcza wielu zadowolonym i wiernym klientom.

Historia studia fotograficznego FOTO PIAST rozpoczęła się w 1945 roku, kiedy to Stanisław Kamiński założył wielopokoleniowy gliwicki zakład. Talentem oraz barwną osobowością zdobył rozległą klientelę i umocnił nazwisko na rynku. Od samego początku z wielkim oddaniem kształcił młodych pasjonatów fotografii, co jest kontynuowane aż do dziś.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy sprzęt wysokiej klasy i kompetentną, wykwalifikowaną załogę, która, pracując w miłej atmosferze, indywidualnie podchodzi do życzeń wszystkich klientów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

"FotoPiast" już od ponad 75 lat stale się rozwija i dba o utrzymanie wysokiego poziomu, kładąc szczególny nacisk na jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie klientów. Jednocześnie, idąc z duchem czasu, intensywnie inwestuje we wprowadzanie nowych technologii, które pozwalają na jeszcze lepsze efekty pracy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Historia studia fotograficznego "FotoPiast" rozpoczęła się w 1945 roku, kiedy to Stanisław Kamiński założył wielopokoleniowy gliwicki zakład. Talentem oraz barwną osobowością zdobył rozległą klientelę i umocnił nazwisko na rynku.

liczba odwiedzin: 3453
Zadzwoń
502-644...
(32) 231...
Napisz

Popularne miasta w okolicy