Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia, Bochnia - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia, Bochnia - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia, Bochnia - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia, Bochnia - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia, Bochnia - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia id:30127

Bochnia, małopolskie
(24)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia to moja pasja. Spojrzeniem kobiety koncentruje się na emocjach i detalach by wychwycić oraz utrwalić najcudowniejsze momenty w tak ważnym dniu Pary Młodej. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy NIKON. Posiadam dyplom ukończenia warsztatów ślubnych. Do każdego reportażu podchodzę indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Z ogromną przyjemnością uwiecznię Wasz wyjątkowy dzień tworząc zachwycające fotografie. Zapraszam do kontaktu

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia (24)

Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia id:30127
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Regina i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-11-2022
Brzesko
Data dodania: 13-01-2023

Szczerze polecamy Panią Grażynę !! Zdjęcia i fotoksiążka spełniły nasze oczekiwania w stu procentach ❤️ dodatkowy plus to bezproblemowy kontakt i szybki czas realizacji!! ;)

Grażyna
13-01-2023

Dziękuję za pozytywna opinię. ;) To był miło spędzony czas. Pozdrawiam serdecznie ;-)

A
Anna i Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Tarnów
Data dodania: 23-11-2021

Bardzo polecamy Panią Grażynę dzięki której możemy się cieszyć foto wspomnieniami z naszego ślubu i wesela każdego dnia :) Cudowna, sympatyczna osoba, która wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.
Super kontakt na każdym etapie współpracy. Wszystkie najważniejsze momenty uroczystości i przyjęcia uwiecznione na zdjęciach, których jest ogromna ilość. Dziękujemy i polecamy niezdecydowanym parom.

Grażyna
23-11-2021

Dziękuję za ciepłe słowa, za mile spędzony czas i owocną współpracę. Pozdrawiam serdecznie. 😉

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Kraków
Data dodania: 14-09-2021

Serdecznie polecamy!!! Zdjęcia na najwyższym poziomie, zarówno ze ślubu jak i ze sesji. Atmosfera cudowna. Za sesji zero skrępowania. Wszystkie chwile i najważniejsze momenty doskonale uwiecznione na zdjęciach.
Grażynka fantastyczna osoba. Zawsze uśmiechnięta i potrafiąca doradzić jak ustawić się do aparatu :)
Dziękujemy!!
P & Ł :)

Grażyna
14-09-2021

Dziękuję za opinię i miło spędzony czas. Pozdrawiam serdecznie ;-)

J
Janina
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Rzeszów
Data dodania: 13-08-2021

Wybór fotografa ślubnego był dla nas priorytetem. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie, sztuką jest pokazać emocje, radość i uczucia towarzyszące w danym momencie. Decyzja o wybraniu Grażynki była strzałem w dziesiątkę. Jest ona przesympatyczną i kompetentną osobą, która pozostając dyskretną i niezauważalną, potrafi zrobić wspaniałe ujęcia. My, jak i goście, nie czuliśmy się skrępowani przed obiektywem, żadnego ustawiania czy pozowania jak to widać u innych fotografów. Grażynko dziękujemy Ci za cudowną atmosferę, za Twój uśmiech i ciepło, i za przepiękne zdjęcia. Już wiemy, że będzie to nasza najpiękniejsza pamiątka. Gorąco polecamy współpracę z Grażynką, gdyż to prawdziwa przyjemność. Pozdrawiamy Janka i Darek

Grażyna
13-08-2021

Jest mi bardzo miło.. tyle ciepłych słów ! Dziękuję ! Dziękuję również, za miło spędzony czas, oraz owocną współpracę. Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam ;-)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olkusz
Data dodania: 05-01-2020

Nie jest problemem wybrać fotografa na wesele, problem pojawia się gdy oceniamy jakość pracy włożonej przez autora. Podczas spotkania z sympatyczną Panią, ujrzeliśmy piękne zdjęcia i taki efekt jak oczekiwaliśmy - czyli jakość, nie ilość. Grażynka jest otwarta na uwagi pary młodej, nie neguje jej pomysłów. Podczas samej uroczystości dobrze współpracuje z resztą obsługi, nie peszy gości. Podczas seji plenerowej, pani Grażynka daje z siebie wszystko - tak, by efekt był niesamowity. Przy odbiorze byliśmy bardzo szczęśliwi, nie ma się do czego doczepić ;) Piękny album - najwyższej klasy materiały, idealnie dobrane kadry - to się nazywa "magia fotografii". Zdjęcia wyglądają naturalnie, nie są przesadzone efektami do obróbki zdjęć. Cała współpraca odbyła się w luźnej atmosferze. Jest to pasjonat, który miażdzy pseudo "zawodowców". Serdecznie polecamy ;)

Życzymy dalszych sukcesów i bardzo dziękujemy!

G&M

Grażyna
06-01-2020

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, za cenne słowa które motywują do dalszej pracy ;-) Życzę wszystkiego dobrego i gorąco pozdrawiam! ;-)

P
Paulina i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Bochnia
Data dodania: 08-12-2019

Bardzo polecam Panią Grażynkę! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Grażyna jest bardzo miłą i pozytywną osobą. Bardzo dobrze nam się współpracowało. Piękne zdjęcia, profesjonalne podejście. Nie stresuje wręcz przeciwnie luźna atmosfera duży plus. Dobry kontakt, żadnych problemów. Szybki czas realizacji. Wszystko jest tak jak powinno być! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę!
Pozdrawiamy Paulina i Tomasz

Grażyna
08-12-2019

Bardzo dziękuję za pozytywną opinie ! Cieszę się, że współpraca przebiegła pomyślnie, a efekty mojej pracy zostały docenione. Pozdrawiam serdecznie ;-)

K
Kasia & Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kalwaria Zebrzydowska
Data dodania: 16-11-2019

Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia ! Za zaangażowanie, pasję i przede wszystkim serce włożone w każde z ujęć :) Pani Grażyna zaraża optymizmem, dzięki czemu zarówno podczas uroczystości jak i sesji w plenerze mogliśmy się czuć swobodnie. Jej ciepło i uśmiech sprawiły, że atmosfera była cudowna :) Efekty jej pracy z pewnością zadowolą każdego, kto zdecyduje się na skorzystanie z usług jakie oferuje. Zdjęcia są super jakości, najważniejsze momenty uchwycone idealnie, tak jak sobie wymarzyliśmy :) Polecamy gorąco i pozdrawiamy serdecznie !!! :)

Grażyna
17-11-2019

Serdecznie dziękuję! Czytając tyle ciepłych słów, aż serce rośnie motywując do dalszej pracy. ;-) Dziękuję za wspaniałą współpracę i miło spędzony czas. Pozdrawiam !! ;-)

E
Ela & Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Tarnów
Data dodania: 16-10-2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Grażyną. Jej uśmiech i pozytywne nastawienie sprawiały, że zapomnieliśmy co to stres. Nigdy wcześniej nie uczestniczyliśmy w sesji, jednak pani Grażyna dała mam tyle wskazówek, że wcale nie czuliśmy się jak debiutanci. Zarówno podczas uroczystości ślubnej, jak i wesela oraz sesji w plenerze, nie czuliśmy skrępowania, pytaliśmy naszych gości - zgodnie twierdzą, że dobrze czuli się przed obiektywem naszego fotografa. Jej obecność była prawie niezauważalna, co zapewniało uczestnikom zabawy komfort i swobodę podczas całej imprezy. Jeżeli chodzi o sesję w plenerze, pani Grażyna była otwarta na różne propozycje, sama także proponowała swoje rozwiązania. Poświęciła nam cały dzień, gdyż miejsce naszej ślubnej sesji było znacznie oddalone od jej miejsca zamieszkania. Jakość zdjęć jak i samego albumu jest na najwyższym poziomie. Z całego serca polecamy usługi pani Grażyny, Ela i Tomek

Grażyna
16-10-2019

Bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów, za pozytywną opinię, a przede wszystkim za wspaniałą współpracę, do której wracam myślami z ogromną przyjemnością ;-) Cieszę się, że mogłam Was poznać! Życzę wszystkiego dobrego i gorąco pozdrawiam ! ;-)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia

Nazwa firmy: Fotografia Ślubna. Grażyna Krzywda Fotografia
Imię i nazwisko: Grażyna Krzywda
Adres: Bochnia, , 32-700, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 7911

Popularne miasta w okolicy