foto-video-djmusic id:2154

Oferta
Dodaj do plannera

Wykonujemy od 1990r. usługi wideofilmowania w SD/HD/4K i fotografii, mamy duże doświadczenie, dobre zaplecze sprzętowe w postaci wielu kamer i aparatów cyfrowych, także możliwość robienia ujęć video i foto z drona HD/4K oraz posiadamy duże, przestrzenne studio foto, dodatkowo prowadzimy oprawę muzyczną imprez i uroczystości, obsługiwaną przez dj-wodzireja lub zespołu muzycznego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www i na FaceBook/foto.video.djmusic
Wszelkie dokładne informacje oraz pokazy ujęć foto i filmów na miejscu w studio, po uprzednim umówieniu się przez telefon.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się wykonać usługi w pełnym zakresie, zgodnie z Jego oczekiwaniami. Rezerwacja terminu przez podpisanie umowy z zadatkiem. Zapraszamy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio
  • zdjęcia z powietrza

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Cena 2500 zł obejmuje wykonanie filmu w jakości fullHD od 60 do 180min. i zdjęć, dojazd do 100km. Obsługa imprezy 2-3 osoby w zależności od potrzeb.
Film i zdjęcia w domu u Pana Młodego, Panny Młodej, przejazdy z bramami, Uroczystości Zaślubin (Kościół / USC), przyjęcia weselnego oraz filmową i zdjęciową sesję plenerową (w tym samym lub innym dniu).
Materiały filmowe i ujęcia foto obejmują pełny reportaż z imprezy. Klient otrzymuje film w jakości HD na płytach bluray (1 komplet) oraz na pendrive (film HD.mp4 oraz ujęcia foto.jpg po wstępnej obróbce), film w jakości SD na płytach DVD (3 komplety), płyta DVD z ujęciami foto.jpg oraz foto-album (twarda oprawa ze skóry ekologicznej i twarde karty, formatu 30x45, 10 kart (20 stron).
Za dopłatą możliwość wykonania zdjęć w studio, sesji video i foto narzeczeńskiej w plenerze, z przygotowań przedślubnych np. ubieranie sali, fryzjer, kosmetyczka itp., film i zdjęcia z poprawin oraz wszystkie materiały "life" zarejestrowane podczas imprezy z kilku kamer i aparatów na dysku twardym. Ujęcia foto i video z drona. Reportaż filmowy w jakości 4K. Oprawa muzyczna (dj lub zespół) - impreza, poprawiny. Wszelkie inne materiały dotyczące zlecenia (np. odbitki zdjęć, albumy, zdjęcia na płótnie - różne formaty) itp.
Zapraszamy!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

602-187...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
510-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:AiR Foto Video Studio
Imię:Roman
Nazwisko:Weryszko
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Przemyśl
Data dodania: 01-12-2009
Liczba odwiedzin: 1137

Polecamy

Nowe ogłoszenia