Foto i Film Robert Weryszko id:2154

Oferta
Dodaj do plannera

AiR Studio - wyjątkowe chwile w dobrych rękach.

"To jest marka!" - tak mówią o nas Klienci, bo AiR Foto Video Studio to przede wszystkim profesjonaliści godni zaufania. Nigdy nikogo nie zawiedliśmy, nie zawiedziemy również Was. Podstawa to szacunek dla Klienta, czyli rzetelność, kompetencje, nowoczesny sprzęt, otwarcie na potrzeby Klienta i uczciwa cena. Wystarczy powierzyć nam filmowe i fotograficzne upamiętnienie Waszej uroczystości, a o nic więcej nie musicie się martwić. Wy przeżywacie wyjątkowe chwile, a my je wyjątkowo uwiecznimy według Waszego życzenia - w formie klasycznej bądź nowatorskiej. Pomysłów nam nie brakuje. Nie bazujemy na kreatywności Klienta, bo sami jesteśmy kreatywni.

AiR Foto Video Studio to firma rodzinna z wieloletnią tradycją w branży. Opieramy się więc na mocnym fundamencie doświadczenia, życzliwości i uczciwości.
Wykonujemy od 1990r. usługi wideofilmowania w SD/HD/4K i fotografii, mamy duże doświadczenie, dobre zaplecze sprzętowe w postaci wielu kamer i aparatów cyfrowych, także możliwość robienia ujęć video i foto z drona HD/4K oraz posiadamy duże, przestrzenne studio foto, dodatkowo prowadzimy oprawę muzyczną imprez i uroczystości, obsługiwaną przez dj-wodzireja lub zespołu muzycznego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną
Wszelkie dokładne informacje oraz pokazy ujęć foto i filmów na miejscu w studio, po uprzednim umówieniu się przez telefon.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się wykonać usługi w pełnym zakresie, zgodnie z Jego oczekiwaniami. Rezerwacja terminu przez podpisanie umowy z zadatkiem.

Zapraszamy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / całość

Wersja standard.
Cena 1500 zł obejmuje wykonanie zdjęć, dojazd do 50km. Obsługa imprezy 1-2 osoby w zależności od potrzeb.
Zdjęcia w domu u Pana Młodego, Panny Młodej, przejazdy z bramami, Uroczystości Zaślubin (Kościół / USC), przyjęcia weselnego oraz zdjęciową sesję plenerową (w tym samym lub innym dniu).
Materiały fotograficzne obejmują pełny reportaż z imprezy. Klient otrzymuje ujęcia foto.jpg po wstępnej obróbce na płycie DVD), ujęcia foto w formie prezentacji ujęć foto z podkładem muzycznym na płycie DVD oraz foto-album (twarda oprawa ze skóry ekologicznej i twarde karty, formatu 30x45, 15 kart (30 stron).

Zdjęcia wraz z usługą video-filmowania w wersji standard to koszt 2800 zł.

Możliwość indywidualnego zamówienia według wymagań klienta z ustaleniem ceny.
Zapraszamy do współpracy!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

602-187...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
510-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Foto i Film Robert Weryszko
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Przemyśl
Data dodania: 01-12-2009
Liczba odwiedzin: 1214

Polecamy

Nowe ogłoszenia