Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1
Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2 Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3 Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4 Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras , Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras id:49258

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Mam na imię Malwina i uważam, że w życiu trzeba robić to, co się lubi. A ja lubię robić zdjęcia. Być może nie jestem najlepszym fotografem na świecie, ale z pewnością jestem w stanie zrobić dla Was zdjęcia, które staną się wyjątkową pamiątką, która cieszyć będzie Wasze oczy, i przypominać Wam piękne chwile Waszego życia, jeszcze przez długie lata.

Dzień ślubu jest dniem bardzo ważnym. Dobrze mieć wtedy przy sobie kogoś zaufanego, kto po prostu pozwoli Wam być sobą i w spokojny, dyskretny sposób, będzie fotografował wszystkie magiczne chwile.

Wiem, że wybierając mnie, abym towarzyszyła Wam w dniu ślubu, obdarzacie mnie ogromnym zaufaniem. Za każdym razem staram się dać z siebie jak najwięcej i wykonać swoją pracę najlepiej jak umiem. Mimo, że fotografuję śluby już od ponad dziesięciu lat, każdy z nich jest dla mnie nowym przeżyciem i nowym wyzwaniem. Jest przecież jedynym takim wydarzeniem w życiu Waszym i Waszej rodziny. Za każdym razem, gdy naciskam spust migawki, pamiętam o tym, że nie robię tego dla siebie, tylko dla Was, i że za kilka lat, to jedno zdjęcie może być dla Was najwspanialszą pamiątką!

Fotografuje głównie w woj. Lubuskim, w takich miastach jak Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Świebodzin, Skwierzyna, Międzyrzecz, Sulechów, Kostrzyn Odrz., Ośno Lubuskie i w okolicznych miejscowościach.

Z wielką radością uwiecznię na zdjęciach Waszą miłość! Jeśli chcecie to po prostu napiszcie do mnie, a opowiem Wam o szczegółach mojej pracy.

Fotografia ślubna i nie tylko - Malwina Atras

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gorzów Wielkopolski, , 66400, woj. lubuskie
liczba odwiedzin: 828

Popularne miasta w okolicy