Zobacz zdjęcia (20)
Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy, Toruń - zdjęcie 1
Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy, Toruń - zdjęcie 2 Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy, Toruń - zdjęcie 3 Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy, Toruń - zdjęcie 4 Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy, Toruń - zdjęcie 5
Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy, Toruń - zdjęcie 6
1 / 20

Fotografia ślubna i okolicznościowa ❤ Foto Studio Wrzosy id:52671

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
733-733...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Nie ma przymiotników odpowiednich do opisania sesji ślubnych które wykonuję – one są po prostu Wasze – Państwa Młodych.

Wyjątkowe chwile wymagają nie tylko wyjątkowej oprawy, ale też ich utrwalenia. Tak, by w każdej chwili móc wrócić do pięknych wspomnień i pielęgnować je przez lata. Zdjęcie ślubne wywoła uśmiech na twarzy i przywoła piękne wspomnienia za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalną sesję zdjęciową, która nie pozwoli umknąć tak ważnym, pięknym chwilom! Nie ma przymiotników odpowiednich do opisania sesji, które wykonuję – one są po prostu Wasze – Państwa Młodych. Zapewniam, że każda sesja jest inna. Fotografia ślubna jest moją pasją i do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, starając się uchwycić piękno tego dnia oraz towarzyszące mu emocje.

Klasyczne nadwiślańskie ujęcia i romantyczna panorama Torunia? A może unikająca sztampowości pomysłowa sesja? Zdjęcia z ceremonii w kościele bądź urzędzie i przyjęcia, a może oryginalny reportaż z wesela? Jestem otwarty na wyzwania – propozycje przepracowuję z klientami – i razem znajdujemy najlepsze rozwiązania. Zapewniam, że wykonane przeze mnie fotografie będą wspaniałym odzwierciedleniem emocji towarzyszących w tym dniu zarówno Wam, jak i Waszym gościom. Zapraszam na sesję, która powstanie w oparciu o Wasze sugestie. Reportaże ze ślubu i wesela wykonuję nie tylko w Toruniu, ale i w innych lokalizacjach.

Oferta

ZAKRES CEN

od 1000 do 3000zł/ całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Andrzej 
Adres: Toruń, ul. Migdałowa 22, 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
733-733...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 157
Zadzwoń
733-733...
Napisz

Popularne miasta w okolicy