Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna M-Foto, Kielce - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna M-Foto, Kielce - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna M-Foto, Kielce - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna M-Foto, Kielce - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna M-Foto, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna M-Foto id:42643

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witaj!
Cieszę się, że zechciałeś poznać mnie bliżej. Co więcej, pewnie szukasz dobrego fotografa z Kielc. Jeśli się nie mylę, to świetnie trafiłeś! Dlaczego? Mam nadzieję, że przekonam Cię do siebie w kilku kolejnych zdaniach.

Mam na imię Paweł.

Fotografia jest moją pasją od wielu lat – od kiedy tylko sięgam pamięcią, aparat był w moim życiu centralnym obiektem zainteresowania.
Swoją przygodę ze zdjęciami zaczynałem jako fotograf domowy, później jako rodzinny, uwieczniając najważniejsze wydarzenia moich bliskich. Wychowywałem się z fotografią, dorastałem z nią, a teraz wspólnie dojrzewamy. Dała mi ona otwartość na świat, nauczyła kontaktu z innymi. Właśnie dlatego uwielbiam fotografować ludzi.
Szczególnie fascynuje mnie fotografia ślubna. Kielce i okolice to główny obszar moich działań, jednakże na Twoją prośbę mogę pojawić się w innym miejscu.
Wszystko po to, aby wywołać uśmiech oraz radość.
W swoich profesjonalnych sesjach ślubnych, realizowanych głównie w Kielcach i okolicach, staram się uchwycić najważniejsze momenty z tego ważnego dnia – nie tylko dla Państwa Młodych, ale również gości – począwszy od przygotowań poprzez wyczekiwaną ceremonię, wesele, aż po sesję ślubną wykonaną po uroczystościach.
Wspólnie wybierzemy miejsce – klimatyczny park w Kielcach, a może opuszczone ruiny? Łono natury czy centrum miasta?
Jestem otwarty na propozycje, a także sam mam wiele pomysłów na to, jak oryginalnie uwiecznić szczęście nowożeńców.

Wszystkie zdjęcia zapisuje na pamięci USB (pendrive) i umieszczam w eleganckim pudełeczku.

Przeszedłem odpowiednie szkolenie, dzięki któremu mam zgodę kurii na wykonywanie fotografii wewnątrz kościołów.

Zwieńczeniem naszej współpracy będą niepowtarzalne, starannie przygotowane zdjęcia ślubne w pięknym, stylowym albumie. Dodatkowo goście otrzymują magnesy z podziękowaniem za przybycie.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego fotografa ślubnego z Kielc, serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie.

liczba odwiedzin: 956

Popularne miasta w okolicy