Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 1
Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 2 Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 3 Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 4 Fotografia ślubna, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna id:24622

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jestem fotografem ślubnym i pragnę być zatrudniona przez przyszłe Młode Pary, aby wykonać im pamiątkę z uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Fotografią zajmuję się z pasji i zamiłowania, zawsze elastycznie dopasowując się do życzeń klienta. Dbam by fotografie wykonane na Państwa ślubie były nieszablonowe, niekiedy z przymrużeniem oka, ale i aby subtelnie oddając emocje, jeszcze długo pachniały atmosferą tego jakże ważnego dla Was dnia. Reportaż ślubny dokumentuje najważniejsze wydarzenia z dnia ślubu, musi przekazać emocje, wzruszenie i urok tego ważnego dnia. Zdjęcia należą do najwspanialszych pamiątek rodzinnych, wracamy do nich w ciągu życia przy wielu okazjach dlatego wykonane przeze mnie zdjęcia mogą Państwo otrzymać w niepowtarzalnym albumie ślubnym.

Zapraszam wszystkie przyszłe Młode Pary do kontaktu z moją osobą. Postaram się przedstawić i dopasować do Waszych potrzeb moją ofertę. Gwarantuję, że reportaż ślubny będzie wykonany w sposób profesjonalny oraz wykonane przeze mnie zdjęcia stworzą niepowtarzalną opowieść o Was.

OFERUJĘ:
- pełen profesjonalizm
- pracę tylko na profesjonalnym sprzęcie marki canon
- plener w innym dniu bez dopłaty,
- wszystkie fotografie po profesjonalnej, pełnej obróbce i retuszu

Fotografie wykonuję profesjonalnymi lustrzankami pełnoklatkowymi marki Canon wraz z jasnymi obiektywami klasy L.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 811

Popularne miasta w okolicy