Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna - profesjonalnie, Częstochowa - zdjęcie 1
Fotografia ślubna - profesjonalnie, Częstochowa - zdjęcie 2 Fotografia ślubna - profesjonalnie, Częstochowa - zdjęcie 3 Fotografia ślubna - profesjonalnie, Częstochowa - zdjęcie 4 Fotografia ślubna - profesjonalnie, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna - profesjonalnie id:940

Częstochowa, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym z Częstochowy. Wykonuję reportaże z wesel, chrzcin, komunii oraz innych imprez rodzinnych i firmowych nie tylko na terenie Częstochowy. Zapewniam ciekawe zdjęcia plenerowe nie tylko młodych małżeństw, ale również dzieci, par narzeczonych.

Podczas pracy w dniu Państwa ślubu staram się być nie tylko jak najlepszym fotografem na wesele, ale również osobą, która dzięki doświadczeniu w tej branży służy radą, pomocą i wsparciem. Fakt, że sam niedawno brałem ślub pozwala na empatię i wyrozumiałość w tych często nerwowych chwilach.

Niebanalne portrety powstają dzięki dobrej komunikacji z modelką/modelem i indywidualnemu podejściu do każdej sesji. Często tak uzyskane zdjęcia są świetnym prezentem dla ukochanych osób.

Profesjonalny sprzęt, jakiego używam pozwala wszystkie cudowne i wzruszające chwile - tak ulotne - ocalić od zapomnienia.
Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i obróbce grafiki komputerowej połączone z pasją fotograficzną skutkuje tworzeniem magicznych i niepowtarzalnych zdjęć zarówno plenerowych, jak i reportażowych.
Serdecznie zapraszam do współpracy i na moją stronę.

liczba odwiedzin: 2550

Popularne miasta w okolicy