Zobacz zdjęcia (5)
Tworzę magię. Razem z Tobą., Kazimierza Wielka - zdjęcie 1
Tworzę magię. Razem z Tobą., Kazimierza Wielka - zdjęcie 2 Tworzę magię. Razem z Tobą., Kazimierza Wielka - zdjęcie 3 Tworzę magię. Razem z Tobą., Kazimierza Wielka - zdjęcie 4 Tworzę magię. Razem z Tobą., Kazimierza Wielka - zdjęcie 5
1 / 5

Tworzę magię. Razem z Tobą. id:32978

Kazimierza Wielka, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Okres narzeczeństwa jest idealnym momentem by zrobić sobie wspólne zdjęcia – sesję narzeczeńską. Chodźmy w góry, nad morze, jeziora, do kawiarni czy kina – w miejsce Wam bliskie. Bez stylizacji i przebrań, fotograficznych makijaży. Liczycie się tylko Wy i Wasze miłość.

Jeśli nie macie pomysłu na sesję narzeczeńską – dajcie znać. Ja mam ich całkiem sporo :).

Po sesji narzeczeńskiej z przyjemnością sfotografuję dla Was Wasz ślub, mały czy duży, w Krakowie czy w Tajlandii. Z pączkami czy bez (chociaż osobiście preferuję najlepiej z dziesięcioma dla fotografa). Dojadę wszędzie. Dla Was.

Fotografia ślubna to wspaniały sposób na utrwalenie cudownych chwil związanych z jednym z najważniejszych dni w życiu. Zdarza się, że sam moment ślubu, zabawa weselna oraz towarzyszące im przygotowania są tak stresujące, że niewiele z nich zostaje potem w Waszej pamięci (oczywiście zawsze służę moim wyszukanym żartem czy też chusteczką :).

Uwiecznię na fotografiach Wasze momenty, wzruszenia, wspomnienia. No i przede wszystkim radość towarzyszącą temu wyjątkowemu dniu. Sprawię, że wspomnienia będą wiecznie żywe, a Wy po latach ze łzą w oku będziecie oglądać Wasze fotografie.

Uwielbiam plenery, więc nie macie wyjścia – plener ślubny w cenie fotografii ślubnej!


(Poza sezonem rabaty – uzależnione od terminu i miejsca)

liczba odwiedzin: 1110

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kazimierza Wielka

Popularne miasta w okolicy