Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna  - Tomasz Książczak, Toruń - zdjęcie 1
Fotografia ślubna  - Tomasz Książczak, Toruń - zdjęcie 2 Fotografia ślubna  - Tomasz Książczak, Toruń - zdjęcie 3 Fotografia ślubna  - Tomasz Książczak, Toruń - zdjęcie 4 Fotografia ślubna  - Tomasz Książczak, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna - Tomasz Książczak id:8183

Toruń, kujawsko-pomorskie
(4)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

W swojej ofercie posiadam kilka pakietów z możliwością dostosowania do indywidualnych oczekiwań klienta.

Wszystkie przekazywane przeze mnie zdjęcia są poddane starannej obróbce graficznej.

Oferuję również albumy tradycyjne i nowoczesne, indywidualnie projektowane i naświetlane fotoksiążki oraz multimedialne prezentacje zdjęć.

Pracuję na terenie całego kraju, posiadam wysokiej klasy profesjonalny sprzęt (aparat pełno-klatkowy, jasne obiektywy, głównie stało-ogniskowe, profesjonalne oprogramowanie do edycji zdjęć), mam ponad dwunastoletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii,

Jestem otwarty na Wasze indywidualne propozycje, potrzeby i pomysły. W celu zapoznania się z aktualną ofertą proszę o kontakt.

Opinie (4)

Fotografia ślubna - Tomasz Książczak id:8183
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
G
Grażyna i Janusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2011
Data dodania: 30-07-2012

Fotografie wykonane przez Tomka na naszym ślubie w pełnej rzeczywistości oddały ten radosny dzień naszego ślubowania i zabawy weselnej. Profesjonalne podejście powodowało ze czuliśmy się swobodnie podczas jego pracy, której efekt mogliśmy później zobaczyć na zdjęciach oglądanych przez rodzinę i naszych znajomych. Myślimy ze jeszcze nie raz zaprosimy Tomka na inne okoliczności ,które będzie warto uwiecznić.

M
Marcin i Dorota
5.00
 / 5
Data dodania: 05-06-2012

Jesteśmy amatorami fotografii, sami próbujemy robić zdjęcia ciekawe, efektowne, które przyciągają wzrok spośród wielu innych fotografii. Dlatego też bardzo zależało nam by zdjęcia z tak ważnego momentu w naszym życiu były udane i po prostu DOBRE. Zapoznawszy się z dorobkiem Tomka, wybraliśmy go jako naszego fotografa i oczywiście nie zawiedliśmy się. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i jeszcze teraz (po 4 latach) często wracamy do przeglądania naszego albumu ślubnego, który to oglądamy z radością, ciesząc oczy ciekawymi ujęciami, które przypominają nam ten wzruszający czas. Niedawno w naszej rodzinie pojawił się nowy członek i nawet nie zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa by uwiecznić jego chrzest. Od razu sprawdziliśmy czy Tomek jest wolny tego dnia i ku naszej radości będzie mógł zachować w kadrze i to ważne dla nas wydarzenie. Polecamy gorąco i wam Tomka jako dobry wybór, osoby która pomoże wam zatrzymać czas i uchwycić te przelotne ważne momenty na zawsze :)

A
Agnieszka i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2010
Data dodania: 02-06-2012

Piękne zdjęcia ślubne to ważna rzecz dla każdej pary młodej. Dzięki Tomkowi nasz ślubny album zapełnił się wspaniałymi zdjęciami, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Uroczystość w kościele, sesja w plenerze a także wesele - wszystko na piątkę. Zachęceni efektem jego pracy poprosiliśmy go by uwiecznił kolejne wydarzenie w naszym rodzinnym życiu - chrzest naszego syna.

J
Jacek i Kasia
5.00
 / 5
Data dodania: 30-05-2012

Poprosiliśmy Tomka by robił zdjęcia na naszym weselu. Byliśmy pewni, że oddajemy sprawę w dobre ręce. Tomek dał się nam już wcześniej poznać jako profesjonalista i pasjonat. Ciekawe ujęcia i efekty, gra świateł i inne bajery o których nam jako amatorom nawet się nie śniło. To wszystko dało zaskakujący rezultat. Zdjęcia wyszły na bardzo wysokim poziomie. Tomek uwiecznił wiele wspaniałych chwil z naszej uroczystości, do których możemy powracać dzięki jego pracy. Dodam, że Tomek robi również wspaniałe zdjęcia przyrody, to prawdziwy pasjonat. Do tego pełna kultura i bardzo miła współpraca Gorąco polecamy Tomka na każdą uroczystość ślubną.

Kontakt

Adres: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2960

Popularne miasta w okolicy