Zdjęcia
od 1500 do 4300 zł / całość

fotokrawczyk Robert Krawczyk id:38516

od 1500 do 4300 zł / całość
Kraków, małopolskie
(5)
Dodaj opinię
505-730...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moja praca jest moją pasją. Nie oddzielam od siebie tych dwóch rzeczy. Nie tylko żyję z fotografowania, ale także – żyję fotografowaniem. To co wysyłam w świat jako zaangażowanie, profesjonalizm, życzliwość wobec klientów oraz umiłowanie ich wyjątkowości wraca do mnie w postaci dobrych słów i satysfakcji – również finansowej. Jestem człowiekiem o dużej wrażliwości patrzenia na świat, empatii i cieple jakim obdarzam każdego człowieka. Podróżuję po całej Polsce jak i poza jej granicami. Współpracuję z wieloma dobrymi filmowcami i nie tylko.
Zapraszam do kontaktu
Robert Krawczyk

Oferta

oferta
od 1500 do 4300 / całość

reportaż do 12 godzin + plener w osobnym dniu + fotoalbum... około 4300 zł. Dokładną wycenę omawiam z moim klientami indywidualnie.

Opinie (5)

Dodaj opinię
fotokrawczyk Robert Krawczyk id:38516
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-06-2019
Kraków
Data dodania: 07-08-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Pan Robert nie traktuje swojej pracy jako przykry obowiązek. Czuliśmy wielka pasję bijącą z każdego wypowiadanego zdania na temat tego, jak będzie wyglądał nasz dzień. Wiele wskazówek było dla nas bardzo cennych. Zagadką były dla nas słowa, iż stara się pracować tak, że podczas wesela będzie dla nas "niewidzialny". Jak mówił - tak się stało. Mieliśmy wrażenie, że fotografa nie ma. Po zobaczeniu efektu końcowego zrozumieliśmy, że był obecny w każdym możliwym miejscu. Album, zdjęcia, teledysk są rewelacyjne - przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Sesja plenerowa była "wisienką na torcie". Czuliśmy się swobodnie, jak podczas zwykłego spaceru. Historia jaka przydarzyła się nam podczas tej sesji będzie zapamiętana do końca życia, a dzieki Panu Robertowi mamy to uwiecznione na wspaniałych zdjęciach.
Gorąco polecamy współpracę z Panem Robertem. Świetny profesjonalista, a co ważniejsze - wspaniały człowiek.
Dziękujemy!
A&S

Robert
07-08-2019

Ogromnie Wam dziękuję za ciepłe słowo :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Żyrardów
Data dodania: 09-07-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Do ślubu może prowadzić "miłość od pierwszego wejrzenia"..., to rozpoczęcie współpracy z Robertem podsumowałabym "zauroczenie od pierwszego emaila" :) Robert już na mojego pierwszego emaila z ogólnym zapytaniem odpowiedział z pełnym zaangażowaniem, proponując kilka miejsc na realizację pleneru oraz swoich przemyśleń. Już na tym etapie można było poczuć prawdziwego FOTOGRAFA Z PASJĄ!
Z racji naszego zamiłowania do jazdy na łyżwach oraz chodzenia po górach, postawiliśmy Roberta przed nie lada wyzwaniem, któremu sprostał w 100% :). Robert jest osobą otwartą na nowości i świetnie się odnajduje w nowym otoczeniu. Wszędzie szuka okazji do ciekawych ujęć i nie traci czujności mimo niepowodzeń! Efektem tego jest nasza wspaniała sesja ślubna podczas zachodu słońca, wśród stada owiec. Jak to sam powiedział: "Takiego scenariusza nie wymyśliłby najlepszy reżyser" - ale to tylko fotograf pełen pasji, potrafi taką sytuację wykorzystać!
Miesiąc po weselu stwierdzam, ze najcenniejsze podczas całej uroczystości są emocje i doświadczanie. To dzięki nim pamiętamy ten dzień jako wyjątkowy. Radość, łzy wzruszenia, spojrzenia, uśmiechy.. nasze zdjęcia są ich pełne, a to tylko dlatego, że przy Robercie mogliśmy się czuć w pełni sobą.
Robert dziękujemy!
Jeśli miałabym jeszcze raz wybierać fotografa na ważne wydarzenia z życia, bez wahania ponownie wybrałabym Ciebie :)

Robert
09-07-2019

Z reguły już nic nie piszę, ale wiem co wspólnie z Wami przeżyłem i dlatego czytając te słowa, polały mi się łzy szczęścia. Z reguły już nic nie piszę, ale wiedząc co z Wami wspólnie przeżyłem, to ze szczęścia polały mi się łzy . Bardzo Wam dziękuję.

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Kraków
Data dodania: 18-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Z całego serca polecamy Pana Roberta. Pan Robert od pierwszego spotkania chwycił nas za serca swoją otwartością, serdecznością i pomysłowością. Dzięki Niemu mamy przepiękną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Podczas przygotowań, ślubu, wesela i sesji mogliśmy czuc się w pełni naturalnie, nie krępowaliśmy się obecnością obiektywu, a Pan Robert był dla nas na każdym kroku niczym przyjaciel, gość i wedding planner w jednym, a przy tym wykonywał swoją pracę w pełni profesjonalnie. Na 100% to nie nasze ostatnie spotkanie.
Polecamy!!! I pozdrawiamy 🥰🥰🥰

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Gdańsk
Data dodania: 16-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Robercie!
Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za ogrom rzeczy…..Przede wszystkim za to, że podczas naszej uroczystości byłeś po prostu sobą, dzięki czemu i my nic nie musieliśmy udawać…Dziękujemy za to, że zechciałeś poznać naszych rodziców, przez co jeszcze bardziej rozumiałeś pewne sytuacje…Twoją cudowną elastyczność, która jest nieoceniona no i w końcu dziękujemy za wszystko co możemy po prostu nazwać „cudowną monetą „ .

Zdjęcia są cudowne... oglądamy je na spokojnie i się nadzwyczajnie w świecie się wzruszamy... To był najbardziej wyjątkowy dzień naszego życia i dzięki Tobie mamy z niego wspaniałą pamiątkę… Jesteś Czarodziejem! <3

N
Natalia i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2018
Gdańsk
Data dodania: 13-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

To nie spotykane, by dać tyle przestrzeni, a tym samym intymności, pozwolić na wyrażanie uczuć, a wszystko uwiecznić jednym naciśnięciem migawki .... poukładać, zaprojektować w solidnym fotoalbumie. Przychodzi taki dzień kiedy siadasz w wygodnym fotelu z lampką wina, wspominasz, a w oczach łzy, łzy szczęścia "on tam był, widział, w odpowiednym czasie i momencie" z uśmiechem na twarzy... Pełen profesjonalizm, niesamowity kontakt, a w dodatku dusza artysty .....

Kontakt

Nazwa firmy:KREATYWNA STREFA Robert Krawczyk
Imię i nazwisko:Robert Krawczyk
Adres:Krakówul. Wojska Polskiego
32-050woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:08:00 - 20:00
Wt:08:00 - 20:00
Śr:08:00 - 20:00
Cz:08:00 - 20:00
Pt:08:00 - 20:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne
505-730...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 09-10-2018, liczba odwiedzin: 672
Telefon
505-730...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie