Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotolustro, Fotobudka, Selfie Mirror id:35990

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotolustro, Fotobudka, Selfie Mirror

Ostatnio widziany dzisiaj
790-531...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Polkowice, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 24-05-2018
Liczba odwiedzin: 89

Oferta

Chcesz urozmaicić swoje wesele? Spraw by Twoi goście dobrze się bawili, a przy okazji zostawili sobie i Wam wspaniałą pamiątkę!
Oferujemy Ci eleganckie i wielofunkcyjne lustro, czyli urządzenie będące rozwinięciem popularnej fotobudki. Jest to coraz popularniejsza forma urozmaicenia wesela lub rodzinnej imprezy, która zapewni wspaniałą rozrywkę oraz doskonałą pamiątkę!
W naszej ofercie znajdziesz eleganckie 60 calowe, podświetlane Fotolustro z dotykowym ekranem, które doskonale dopasuje się do każdego imprezowego wnętrza! Funkcja dotykowego ekranu daje Ci możliwość podpisania swojego zdjęcia i dorysowania własnej grafiki. Ponadto lustro posiada również polskie menu, lektora oraz kolorowe animację, które z pewnością rozbawią Ciebie i Twoich gości!
Zapewniamy Ci kompleksową obsługę. Dostajesz od nas czerwony dywan z słupkami odgradzającymi - jak w Cannes, podświetlaną ściankę a także pakiet śmiesznych gadżetów, opiekę asystenta i transport!

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie.
Filmiki i zdjęcia na naszej stronie.

Cennik

PAKIETY
799 / Wypożyczenie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.