Zobacz zdjęcia (4)
Fotolustro - Selfie Mirror - Fotobudka, Pleszew - zdjęcie 1
Fotolustro - Selfie Mirror - Fotobudka, Pleszew - zdjęcie 2 Fotolustro - Selfie Mirror - Fotobudka, Pleszew - zdjęcie 3 Fotolustro - Selfie Mirror - Fotobudka, Pleszew - zdjęcie 4
1 / 4

Fotolustro - Selfie Mirror - Fotobudka id:40494

Pleszew, wielkopolskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Szukasz oryginalnego pomysłu na uatrakcyjnienie imprezy? Jeżeli wydaje nam się, że absolutnie wszystko już było – czas sprawdzić Selfie Mirror.
Nasze fotolustro ma aż 65 CALI !!

Magiczne lustro to absolutna nowość w kategorii imprezowych niespodzianek, która idealnie wpisze się zarówno w imprezę firmową, jak i dowolne przyjęcie okolicznościowe, czy tematyczne. Co to jest, jak działa i jak można je wynająć?

Jedną z najbardziej pożądanych w ostatnich latach atrakcji na różnego typu imprezach są fotobudki. Zdecydowana większość z nas miała okazję zrobić sobie zdjęcie solo lub z przyjaciółmi w takim właśnie mobilnym automacie, wyposażonym w dotykowy ekran, aparat cyfrowy oraz wysokiej jakości, ekspresową drukarkę, dzięki której imprezowicze mogą cieszyć się efektami fotobudkowej sesji w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Nieodzownym elementem tej atrakcji są oczywiście zabawne gadżety, które dodatkowo urozmaicają korzystanie z niespodzianki.

Całość dopełniają piękne kolorowe animacje oraz lektor. Brzmi fantastycznie i tak własnie jest!

Aby w pełni wykorzystać możliwości fotolustra zachęcamy również do dodatnia KSIĘGI GOŚCI (mnóstwo wersji i możliwość pesonalizacji)

Zapraszamy do rezerwacji terminów :) Jest ich jeszcze trochę na zbliżający się sezon ślubów :)

Do zobaczenia !

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 1537

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie