Zobacz zdjęcia (53)
STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 1
STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 1 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 2 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 3 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 4 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 5 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 6 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 7
STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie, Łódź - zdjęcie 8
1 / 53

STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie id:14730

1400 zł / wesele
Łódź, łódzkie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-981...
606-981...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Żeby upamiętnić najpiękniejsze chwile w swoim życiu, jakim bez wątpienia jest ślub, to młodzi ludzie szukają fotografa ślubnego. Jestem fotografem ślubnym i gwarantuję, że zdjęcia , które wykonam podczas uroczystości ślubnej i weselnej, będą na profesjonalnym poziomie.


Fotografowanie to dla nas przyjemność i zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia w postaci niezapomnianej pamiątki z tak ważnego dnia; jakim jest ślub. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Na zdjęciach i fotografiach ślubnych staram się uchwycić naturalne uczucia, radość, atmosferę i emocje chwili i wszystko to ująć w sposób naturalny. Zdjęcia i fotografie ślubne będą pamiątką i to najlepszą na całe życie.
Pozwólcie nam uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu,a my swoją pracą,włożonym sercem, zaangażowaniem, stworzymy dla Was pamiątkę na całe życie.
Naszym celem jest spełnienie Waszych oczekiwań, a nagrodą Wasze zadowolenie, błysk w oku, radość po wykonanej usłudze. Wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was i większymi możliwościami dla nas. My kochamy swoją pracę wkładamy całe serce dążąc do zadowolenia swoich klientów. Takie chwile przeżywa się raz w życiu.
Gwarancja zadowolenia z naszych usług potwierdzona przez naszych klientów, z którymi współpracowaliśmy.
Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych Marzeń !

Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie od fotografii po produkcję filmową. Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu zarówno fotograficznego jak i filmowego, czego dowodem są efekty naszej pracy. Rejestrując ruchomy obraz zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły aby gotowy materiał filmowy w pełni zadowolił Państwa oczekiwania.
Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas.

Wśród wielu różnych technik i stylów wykonywania filmów, staramy się uchwycić piękno, miłość, niepowtarzalne emocje oraz wyróżniający się i charakterystyczny styl każdej Pary Młodej. Naszym filmom dodajemy artystycznego blasku, eleganckiego szyku co podnosi ich walor jako obrazu będącego mieszanką nowoczesności, elegancji i ekspresji. Każdy wykonany przez nas film lub zdjęcia z uroczystości weselnych są jedynym, niepowtarzalnym projektem oddającym klimat minionych chwil zatrzymanych w kadrze kamery lub aparatu.

Wykonujemy fotoreportaże oraz wideofilmowanie. Pracujemy na terenie całego kraju i za granicą. Fotografowanie oraz wideorejestracja to dla nas przyjemność. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa marzenia w postaci niezapomnianej pamiątki z tak ważnego dnia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Szczególną uwagę zwracamy na to, by na zdjęciach, filmie uchwycić uczucia, radość, atmosferę chwili i pokazać Państwa w sposób jak najbardziej naturalny, bo te zdjęcia lub film są przecież DLA WAS.
Pozwólcie nam uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu, a my swoją pracą, włożonym sercem,zaangażowaniem, stworzymy dla Was pamiątkę na całe życie. Naszym celem jest spełnienie Waszych oczekiwań, a nagrodą Wasze zadowolenie, błysk w oku, radość po wykonanej usłudze. Wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was i większymi możliwościami dla nas. My kochamy swoją pracę wkładamy całe serce dążąc do zadowolenia swoich klientów. Takie chwile przeżywa się raz w życiu. Gwarancja zadowolenia z naszych usług potwierdzona przez naszych klientów, z którymi współpracowaliśmy.
Specjalizujemy się w spełnianiu Waszych Marzeń !!!

Promocja zamów Foto + Video limuzynę do ślubu z przybraniem otrzymasz gratis !!!!
lub zdjęcia w przebraniach w stylu foto budki.
więcej zdjęć na FB przejście ze strony

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie - film 1 STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Studio Foto - Video FotoMarzenia Grażyna Oleksik Lernacińska

Oferta nr 1

1400zł/ wesele

Jeśli chodzi o fotografię to , rozpoczynamy od przygotowań lub inne wersje do ustalenia , aż do około 2 w nocy+plener fotograficzny w inny dzień niż dzień zaślubin przyjeżdżam po Was i po sesji przeważnie całodziennej odwożę do domu , otrzymujecie wszystkie zrobione zdjęcia minimum 1000szt ,
przeważnie jest ich zdecydowanie więcej (wszystkie po obróbce) .Następnie wybierają Państwo 100 zdjęć do dużego Ślubnego albumu tradycyjnego w formacie 13x18 , 15x21lub 15x23. (możliwa jest również Foto książka),wybrane zdjęcia są poddane retuszowi w sposób jaki sobie zażyczycie np: czarno-białe z kolorową wiązanką lub sepia koszt fotografii z albumem tradycyjnym na 100 zdjęć to 2100 zł , a 2300 zł z foto książką dużą 30x60 okładka z eko skóry twarde strony , jest to pełny koszt z dojazdem również na plener całodzienny , można jeszcze wybierać inne opcje , na pewno dojdziemy do porozumienia , wiadomo , że zawsze można znaleźć tańszą ofertę , ale jeżeli chcecie być naprawdę zadowoleni to zapraszam do nas , największą satysfakcją dla nas jest Wasze zadowolenie po wykonanej usłudze.
Ceny ustalane indywidualnie, skontaktuj się, a przedstawimy Ci bardzo korzystną ofertę!!!
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie efekt naszej pracy stanowi atrakcyjny i dynamicznie zrealizowany film oraz profesjonalne sesje zdjęciowe . Setki zadowolonych Par są dla nas największą rekomendacją. Nasz zespół realizuje działania w pracy wideofilmowania, oraz fotografii w oparciu o własne pomysły i oczekiwania klientów! Zapraszamy!
promocja przy zamówieniu pełnej oferty fotograficznej usługa w stylu foto budki gratis !!!
przy zamówieniu foto i wideo limuzyna do ślubu gratis !!!
dzień zaślubin fotografia od przygotowań koszt 1400 zł
dzień zaślubin + plener w inny dzień 1900 zł
dzień zaślubin plener w ten sam dzień 1700 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

przeważnie rozpoczynamy około 2-3 godzin przed ślubem kończymy około 1-2 w nocy po zarejestrowaniu wszystkich najważniejszych chwil

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasz pierwszy film ślubny powstał w 2007 r jakie to było dla Nas wydarzenie , moc przeżyć i wzruszeń i tak dalej to trwa

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią ślubną rozpoczęła się 12 lat temu jest to nasza pasja zamiłowanie i ciągła motywacja , żeby było jeszcze lepiej

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

w branży ślubnej pracujemy 12 lat i planujemy następne ...

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

kontakt z ludźmi , miłą atmosferę , emocje , które towarzyszą w tym dniu , a uśmiech i radość na twarzy klientów przy odbiorze materiału daję moc do dalszej pracy ....po prostu kochamy to robić !!!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

fotografia ślubna canon 5d mark 3 5d mark 2 + zestaw obiektywów i lamp filmowanie profesjonalne kamery sony oraz go pro oraz dron

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

staramy się zawsze , żeby to było max 2-3 miesiące

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

posiadamy zezwolenie na filmowanie i fotografowanie , jesteśmy po kursie liturgicznym , a poza tym przed każdym ślubem idziemy przedstawić się księdzu i poinformować go , że nie będziemy zaburzać porządku Mszy Świętej i nie przeszkadzać podczas Sakramentów.

Opinie Studio Foto - Video FotoMarzenia Grażyna Oleksik Lernacińska (8)

Dodaj opinię
STUDIO FOTO-VIDEO FOTOMARZENIA Fotografia Ślubna i wideofilmowanie id:14730
Średnia ocen: 4,95 / 5 z 8 opinii
4,95
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Łódź
Data dodania: 27-01-2022

Serdecznie polecamy z mężem Studio Foto-Video Foto Marzenia. Pełen profesjonalizm, mega atmosfera. O nic nie trzeba się martwić wiedzą co robią. Pozdrawiam

Ryszard
27-01-2022

Był to dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć i uwieczniać tą piękna i wzruszającą uroczystość. Dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzyliście. Pozdrawiamy serdecznie

J
Jagoda Gabriel
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Zduńska Wola
Data dodania: 27-01-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy, organizowaliśmy ślub w ciągu 2 miesięcy w tym szalonym pomyśle uczestniczył Pan Kamerzysta który stworzył piękny film weselny dodatkowo zostały nam dostarczone również piękne pamiątkowe zdjęcia jesteśmy niesamowicie wdzięczni za tak piękną pamiątkę weselną! I oczywiście zachwyceni efektem końcowym, pozdrawiamy!

Ryszard
27-01-2022

Najcenniejszą zapłatą jest Wasze zadowolenie i że udało mi się spełnić Wasze oczekiwania , wesele było super , dziękuję , że mogłem uczestniczyć i uwiecznić te wyjątkowe chwile w Waszym życiu . pozdrawiam serdecznie

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Bodzanów
Data dodania: 25-01-2021

profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Film zgodny z oczekiwaniami wszystkie najważniejsze momenty pokazane. Zdjęcia i Fotoksiążka bardzo dobrej jakości. Super atrakcja w postaci przebrań pozwoliła na stworzenie świetnej zabawy dla gości. Polecam.

Ryszard
27-01-2021

Dzień ślubu , jak i każdy nasz klient do dla nas ktoś wyjątkowy dlatego robimy wszystko z pełnym zaangażowaniem , żeby spełnić Wasze oczekiwania , a Wasze zadowolenie to najlepsza zapłata i motywacja do dalszej pracy , dziękujemy , że mogliśmy z Wami współpracować .

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Aleksandrów Łódzki
Data dodania: 08-12-2020

Serdecznie polecamy studio Fotomarzenia wszystkim przyszłym parom młodym. Ogrom pracy którą, wykonują jest niesamowity. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko wykonane rzetelnie, szybko i z dużym zaangażowaniem i pasją. Współpraca bardzo płynna, kontakt z Panem Ryszardem stuprocentowy. Życzymy Fotomarzeniom wszystkiego dobrego na dalsze lata pracy A przyszłym parom młodym zapewniamy zadowolenie z współpracy:)

Ryszard
08-12-2020

Współpraca z Wami była dla nas zaszczytem , dziękujemy , że mogliśmy uwieczniać te najważniejsze dla Was chwile , a największą nagrodą jest Wasze zadowolenie .

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Płock
Data dodania: 14-09-2020

Polecam firmę studio foto video fotomarzenia każdemu. Szybka realizacja usługi a co najważniejsze świetne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ podejście bylo bardzo profesjonalne a atmosfera swobodna. Zdjęć jest bardzo dużo z wesela jak i z pleneru film taki jak chcieliśmy. Foto książka bardzo piękna. Bardzo polecamy! :)

Ryszard
14-09-2020

Dziękujemy za tak wspaniałą opinię jest to największa nagroda za naszą pracę i wielka motywacja do dalszej , jesteśmy zaszczyceni , że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnych dla Was chwilach.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy .....Do zobaczenia

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łowicz
Data dodania: 29-12-2019

Przepiękne zdjęcia zarówno z wesela jak i z pleneru. Wykonane profesjonalnie. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i polecamy :)

Ryszard
05-01-2020

dziękujemy bardzo za wystawioną opinię , wspaniale się z Wami współpracowało .

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Łódź
Data dodania: 18-12-2019

Zdjęcia wykonane przez zespół FOTOMARZENIA wychodzą znakomite. Jesli chodzi o Plener gdzie człowiek sobie wymyśli tam jedzie ;) Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim. Wybierając Panów do uwiecznienia swojego najpiękniejszego dnia będziecie zachwyceni ;)

Ryszard
18-12-2019

Najlepszą zapłatą za wykonaną usługę i motywacją do dalszej pracy jest zadowolenie naszego klienta po oddaniu materiału .Dziękujemy , że mogliśmy uczestniczyć i uwieczniać te ważne dla Was chwile .
pozdrawiamy gorąco .

A
Agata
4.60
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Skierniewice
Data dodania: 26-02-2021

Bardzo serdecznie polecamy! Bardzo łatwy i dobry kontakt. Na zdjęcia plenerowe umówiliśmy się z dani na dzień, nie było problemu (czekaliśmy na słoneczko - ślub w październiku). Sesja plenerowa w super humorze i miłej atmosferze ;) Film i zdjęcia wyszły bardzo fajnie. Bardzo mile zaskoczyła nas opcja możliwość udostępnienia nam całego nagrania - jest to bardzo rzadkie. Fotoksiążka bardzo dobrej jakość.
Z czystym sercem polecamy !

Ryszard
03-03-2021

Jesteśmy bardo zadowoleni , że udało nam się sprostać Waszym wymaganiom i podobają się Wam efekty naszej pracy.Miło i przyjemnie się z Wami współpracowało . dziękujemy

Kontakt Studio Foto - Video FotoMarzenia Grażyna Oleksik Lernacińska

Nazwa firmy: Studio Foto - Video FotoMarzenia Grażyna Oleksik Lernacińska
Imię i nazwisko: RYSZARD LERNACIŃSKI
Adres: Łódź, ul. SYCYLIJSKA 10, 91-184, woj. łódzkie
606-981...
606-981...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3804
Zadzwoń
606-981...
606-981...
Napisz

Popularne miasta w okolicy