Zdjęcia
od 2500 do 3500 zł / całość

Zdjęcia pełne emocji | FOTOSZ | Fotografia ślubna to dla nas pasja id:14075

od 2500 do 3500 zł / całość
Kraków, małopolskie
(5)
Dodaj opinię
607-963...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

W tych kilku zdaniach chciałbym się Wam przedstawić. Mam na imię Szymon a praca z Parą Młodą, fotografowanie tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub, jest moją prawdziwą pasją.

Przeżywam ten dzień razem z Wami, angażując się z aparatem przy oku, wsiąkam w tłum gości i po chwili staje się dla Was niewidoczny, po to by jak najlepiej oddać emocje panujące w tym dniu.

Przed Wami jeden z najważniejszych dni w życiu, tym bardziej cieszy mnie fakt, że czytacie treść mojego ogłoszenia i oglądacie zdjęcia. Warto powierzyć tak ważne zadanie jak fotografowanie, komuś dla kogo nie jest to tylko praca, ale prawdziwa pasja. To naprawdę daje się wszystkim odczuć i pojawia się uśmiech na ustach za każdym razem jak przeglądacie zdjęcia.

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moją ofertą, która podzielona została na kilka pakietów, z których z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Oferta

Pakiet Całodzienny
od 2500 do 3500 / całość

W tym pakiecie jestem z Wami cały dzień. Od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. W pakiecie możliwa jest sesja w tym samym lub w innym dniu. Zdjęcia w ilości 400 - 500 szt.

Pakiet Ślub i Wesele
od 2100 do 3000 / całość

W tym pakiecie jestem z Wami od ceremonii w kościele do oczepin włącznie. W pakiecie możliwa sesja w tym samym dniu oraz za dopłatą - sesja w innym dniu. Zdjęcia w ilości 300 - 400 szt.

Pakiet Sam Ślub
od 1600 do 2600 / całość

W tym pakiecie jestem z Wami od ceremonii ślubu do pierwszych 3 godzin przyjęcia weselnego. Zdjęcia w ilości 100 - 180 szt.

Opinie (5)

Dodaj opinię
Zdjęcia pełne emocji | FOTOSZ | Fotografia ślubna to dla nas pasja id:14075
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Kraków
Data dodania: 26-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Szymon był niesamowitym fotografem! Oprócz cudownych zdjęć w bardzo dobrej cenie, jego wspaniała osobowość dodała naszej współpracy wyjątkowej swobodności. Jako panna młoda tego właśnie w tym dniu potrzebowalam - profesjonalizmu i luzu! Wybraliśmy pakiet ślub i wesele. Szymon ujął w naszych fotografiach ślubnych tą wyjątkowa atmosferę i uczucia towarzyszące nam i gościom w tym dniu. Patrząc na przepiękne zdjęcia z wyobraźnia, razem z mężem wspominamy jego przyjacielskie podejście i jak dobrze bawiliśmy się podczas sesji. Definitywnie polecamy Szymona i jego umiejętności!

Szymon Błaszczyk - Fotosz
26-02-2019

Atmosfera w dniu ślubu jest bardzo ważna. Tym bardziej jest cudownie słyszeć takie słowa :) Dziękuję :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Kraków
Data dodania: 25-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Z czystym sumieniem polecam P. Szymona. Praca z nim to przyjemność. Towarzyszył nam podczas naszego ślubu i wesela, uwieczniając najpiękniejsze chwile naszego życia. Na pochwałę zasługują nie tylko wspaniałe, dopracowane zdjęcia ale także sposób obsługi i kontakt z klientem. P. Szymon zawsze chętnie z nam rozmawial i ustalał szczegóły naszej współpracy. Jeszcze raz gorąco polecam !

Szymon Błaszczyk - Fotosz
25-02-2019

Joanno, dziękuję za tak miłe słowa. Współpraca z Wami była dla mnie czystą przyjemnością :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Poznań
Data dodania: 24-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Serdecznie polecam! <3
Niecały rok temu spotkaliśmy się z Szymonem w Krakowie i od razu poczuliśmy się w jego towarzystwie komfortowo - wypiliśmy z nim kawę i odbyliśmy przemiłą rozmowę. Po skończonym spotkaniu już wiedzieliśmy, że to właśnie TEN fotograf!!! :) Szymon jest przemiłą i towarzyską osobą -tak na dobrą sprawę wcale nie czuliśmy, że jest naszym fotografem... pomiędzy dyskretnymi zdjęciami, gawędził ze wszystkimi jak stary, dobry przyjaciel rodziny <3 Wprowadzał pozytywną atmosferę przez cały dzień i był bardzo elastyczny na Nasze szalone pomysły! Mieliśmy z nim również intensywną sesje na Rynku Głównym. Nie zliczę ile razy oglądałam te przepiękne ujęcia, ale za każdym razem zapierają mi dech w piersiach i czuje niesamowite emocje. Każde zdjęcie kryje w sobie wesołe i czułe momenty za które mu serdecznie dziękujemy!
Bardzo zależało mi na odpowiednim fotografie w dniu ślubu, ponieważ sama uwielbiam zdjęcia i są one dla mnie bardzo istotną częścią mojego życia. Podświadomie czułam, że Szymon jest odpowiednią osobą, aby powierzyć mu Nasze przyszłe, najpiękniejsze chwile :) Szymon bardzo dziękuję <3 Miejmy nadzieję, że już niedługo do zobaczenia!
Z całego serca polecam! Zwyczajnie umówcie się z nim na kawę, a sami się przekonacie :)

Szymon Błaszczyk - Fotosz
24-02-2019

Dziękuje za tak wiele pięknych słów. Fotografia jak i możliwość poznawania takich fascynujących ludzi to można ogromna pasja. Takie słowa uskrzydlają i napędzają do dalszego działania. Dziękuje!

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2018
Kraków
Data dodania: 20-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Wow! Szymon jest niesamowity :)
Ja w ogóle mam szczęście do poznawania naprawdę cudownych fotografów pod względem umiejętności i charakteru :D 
Tym razem co prawda nie korzystałam bezpośrednio z Jego usług, ale jako gość na weselu przyjaciółki miałam przyjemność Go poznać, dzielić przestrzeń i zabawę :D 
Ciekawe połączenie pozytywnego, pełnego pomysłów i energii człowieka, który jednocześnie umiał się zaaklimatyzować tak, że nie był już „tylko fotografem”, a świetną częścią całego eventu :D Zachwycał pomysłami, a z tych pomysłów efekt końcowy był taki, że prawie 1000 zdjęć oglądałam kilka razy zatrzymując się przy każdym z radością, ponieważ Szymon nie tylko „łapał” ciekawe i fajne emocje, ale przede wszystkim to, co tego dnia było najistotniejsze - cudowne, piękne, przepełnione szczęściem i miłością emocje <3

Nie muszę już chyba dodawać, że polecam ;) :D
Ach, i PS. Moja przyjaciółka i Jej mąż też wyrażali się w samych superlatywach <3 a ja piszę opinię ponieważ jestem po prostu tą, która uwielbia dzielić się swoimi obserwacjami ;)

Szymon Błaszczyk - Fotosz
20-02-2019

To była wspaniała impreza, niesamowici ludzie i wesele w pomysłem! Będę Was długo wspominał i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze przy jakiejś okazji :) Dziękuję za wspaniałą opinię :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Kraków
Data dodania: 16-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Serdecznie polecamy Fotosz. Doskonała współpraca od samego początku, rewelacyjna jakość zdjęć, doskonale dobrane zdjecia do fotoksiążki, mnóstwo pomysłów na doskonałe ujęcia, znakomite i sprawdzone miejsca na sesję narzeczeńską czy też sesję ślubną ❤️ pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecamy!!! ❤️

Szymon Błaszczyk - Fotosz
20-02-2019

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Współpraca z Wami była dla mnie prawdziwą przyjemnością :)

Kontakt

Nazwa firmy:Szymon Błaszczyk - Fotosz
Imię i nazwisko:Szymon Błaszczyk
Adres:Krakówul. Podłęska
30-865woj. małopolskie
607-963...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 09-02-2015, liczba odwiedzin: 859
Telefon
607-963...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie