fotoursus - promocyjne ceny na terminy w 2023! Zapytaj o ofertę!

od 2900 do 3500 zł
Warszawa, mazowieckie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-716...
(22) 667...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

O nas

Na samym początku chcemy pogratulować Wam decyzji o ślubie. Szczerze się cieszymy, bo uwielbiamy pracować z zakochanymi i mamy nadzieję, że powierzycie nam wykonanie zdjęć i filmu ślubnego.

Może widziałaś lub widziałeś nas już w akcji, jeśli nie - chcemy się przedstawić. Fotoursus to zespół profesjonalnych fotografów i kamerzystów ślubnych. Pracujemy razem od dawna, znamy się świetnie i wszystkim nam zależy na jednym: na Was!

Chcemy, aby Wasze zdjęcia i film ślubny zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wiemy, że tworzymy wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń - to poważna sprawa!

Towarzyszyliśmy w dniu ślubu ponad stu parom i wiemy na czym polega nasze zadanie. Wspaniałe zdjęcia i film to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana, którą dzielimy się zupełnie bezinteresownie - po prostu czujemy wagę otrzymanego zaufania i przeżywamy Wasz niezapomniany dzień razem z Wami.

Dlatego zapoznajcie się proszę z naszą ofertą - najlepszą, jaką poznaliście, bo płacąc tylko raz otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie całego naszego zespołu!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Chcemy, aby Wasze zdjęcia i film ślubny zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wiemy, że tworzymy wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń - to poważna sprawa!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Towarzyszyliśmy w dniu ślubu ponad stu parom i wiemy na czym polega nasze zadanie. Wspaniałe zdjęcia i film to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana, którą dzielimy się zupełnie bezinteresownie - po prostu czujemy wagę otrzymanego zaufania i przeżywamy Wasz niezapomniany dzień razem z Wami.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W dniu ślubu pracujemy 12 godzin. Zwykle kończymy pracę po oczepinach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Najcześciej wybierany jest Pakiet Drugi. Zawiera 12 godzinny reportaż fotograficzny oraz sesję plenerową osobnego dnia.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmujemy uroczystości ślubne od początku naszej działalności. W tym 2021 roku świętowaliśmy 10 lecie firmy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Zaprzyjaźniliśmy się z fotografią w 2006 roku za sprawą pierwszego cyfrowego aparatu jaki pojawił się w domu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2014 roku traktujemy fotografię ślubną jako główną część firmy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ludzi, ruch, śmiech, wolność, relacje, spacery po lasach i parkach w środku tygodnia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od początku jesteśmy związani z marką Canon. Fotografujemy pełnoklatkowymi lustrzankami z serii Mark.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ślubu nie można powtórzyć - wszystko dzieje się raz i problemy techniczne nie mogą wpłynąć na jakość reportażu. Dlatego zawsze mamy ze sobą dwa aparaty, zapas baterii, kart i różne obiektywy. Nawet koszulę wozimy na zapas! :-)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Fotoursus to zespół profesjonalnych fotografów i kamerzystów ślubnych. Pracujemy razem od dawna, znamy się świetnie i wszystkim nam zależy na jednym: na Was!

Jak ubieramy się na wesele?

Stosownie do okoliczności. Biała koszula, marynarka. Często słyszymy od klientów i zespołów muzycznych, że nasz strój wyróżnia się z pośród tych, które widują na weselach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Nagrywamy je na pendrive, wysyłamy na chmurę i publikujemy w prywatnej galerii z hasłem, żebyście mogli w wygodny sposób udostępnić je gościom.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Nagrywamy je na pendrive, wysyłamy na chmurę i publikujemy w prywatnej galerii z hasłem, żebyście mogli w wygodny sposób udostępnić je gościom. Dodatkowo drukujemy zdjęcia we własnym labolatorium fotograficznym.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Około miesiąca od sesji plenerowej. To jednocześnie motywator, żeby nie zwlekać z sesją plenerową.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Naturalnie. Cały zespół, zarówno fotografowie jak i operatorzy mają uprawnienia do fotografowania w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Emocje. Intryga. Zaskoczenie. Dowcip. MOC. Od idealnego zdjęcia nie możesz oderwać wzroku, a nawet jeśli oderwiesz to nadal o nim pamiętasz.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania i kuluarowe sytuacje na weselu. Te momenty, kiedy naprawdę widać relacje pomiędzy ludźmi.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jasne, z przyjemnością. Fotografowaliśmy już na Majorce i w Londynie. Po Waszej stronie są koszty przelotu oraz zakwaterowania.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Przed ślubem przesyłamy klientom nasze propozycje, które podzieliliśmy na kilka kategorii tematycznych. Często jeździmy na plaże, do zaprzyjaźnionego pałacu i do lasu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Profesjonalny, życzliwy, pomocny, nieinwazyjny i kolorowy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zrobienie wszystkiego naturalnie i po swojemu. Bez spiny i narzucania sobie stresującego harmonogramu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mówimy po angielsku. Fotografowaliśmy wesela polsko-francuskie, angielskie, niemieckie, koreańskie, hiszpańskie, kanadyjskie, amerykańskie, brazylijskie... z każdym się dogadamy :-D

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, to w zasadzie zawsze tak wygląda. Oferta jest punktem wyjścia, naszym celem jest przygotowanie usługi skrojonej na miarę.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie :-)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Nie spotkaliśmy się jeszcze z warunkami, w których byśmy sobie nie poradzili. Na wesele często zabieramy dodatkowe oświetlenie.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Uwielbiamy amerykańskie sitcomy: Friends, Big Bang Theory, Office. Lubimy filmy familijne, wzruszające i dokumentalne z okresu II Wojny Światowej.

Certyfikat 2022
fotoursus - promocyjne ceny na terminy w 2023! Zapytaj o ofertę!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Angelika Sochacz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybie
Data dodania: 04-03-2022

Jesteśmy zachwyceni pracą jaką wykonał Pan Piotr i jego zespół.Pierwszy raz widzieliśmy ich pracę u kuzynki na weselu i ich wykonana praca nas zachwyciła i już wtedy podjęliśmy decyzje o współpracy z foto ursus przy naszym weselu. Cały team był bardzo cierpliwy i wyrozumiały w tym szalonym dla nas dniu i nie opuszczał ich dobry humor. Nam to też dało duży komfort i przez to czuliśmy się bardziej swobodnie przed obiektywem . Zdjęcia wyszły przepiękne i będziemy polecać wszystkim znajomym. Polecamy z całego serca!

Piotr
09-03-2022

Dziękujemy <3

A
A&M
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Warszawa
Data dodania: 27-02-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Fotoursus! Efektem tej współpracy są przepiękne zdjęcia od których nie możemy się oderwać. Zdjęcia z sesji weselnej i plenerowej trafiły idealnie w nasz gust, jesteśmy wdzięczni za takie pamiątki. Fachowe podejście do tematu, wspaniała atmosfera współpracy i chwile których , dzięki Wam ,nigdy nie zapomnimy :) Jeszcze raz dziękujemy ! :)

Piotr
27-02-2022

My też Wam dziękujemy <3

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-03-2021
Warszawa
Data dodania: 31-01-2022

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali."💕👍
W moim przypadku sesja zdjęciowa miała być prezentem ślubnym i pewnie nie ma w tym nic dziwnego , ale ...jak zawsze jest jakieś ALE ... pandemia, COVID itd. (ślub 20.03.2021). Byłam załamana, na bo wiedziałam, że już nic z tego nie będzie😢 zwłaszcza że tego typu imprezy są zamawiane , organizowane zdecydowanie wcześniej a tu codziennie NOWOŚCI w telewizji, co można czego nie można ilu gości itd.. I TU PEŁNE ZASKOCZENIE zaznaczę że MIŁE. I tu stał się cud. !!!😊😊😊
Firma FOTOURSUS powiedziała, że jest na wszystko przygotowana technicznie, fizycznie i mentalnie... byłam szczęśliwa zwłaszcza ,że miał być to prezent ślubny. Od pierwszego kontaktu po odebranie zdjęć wszystko przebiegało sprawnie mimo pandemii. Oferta przygotowywana zgodnie z moimi oczekiwaniami i według potrzeb zarówno moich jak i pandemii. Zdjęcia pełne emocji, doskonale oddające ten szalony i dziwny czas (pandemia). Wiele z tych zdjęć zawisło w ramkach na ścianach u Młodych, ponieważ jest to artyzm sam w sobie. Zdjęcia mamy kolorowe ale i czarno-białe (dla mnie osobiście artyzm przez duże A jeśli chodzi o zdjęcia czarno-białe)
Dziękuję Wam z całego serca za taką pamiątkę i prezent który mimo pandemii mogłam dzięki Wam ofiarować💕💕. Polecam FOTOURSUS z całego serca😍😍👍👍👍

Piotr
01-02-2022

Bosko jest czytać o sobie takie słowa! Dziękujemy <3

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2021
Radziejowice
Data dodania: 30-01-2022

Fotoursus wybraliśmy z polecenia przyjaciółki - nie zawiedliśmy się! Od pierwszego kontaktu po odebranie zdjęć wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Oferta przygotowywana indywidualnie według potrzeby - Piotr potrafi wysłuchać, doradzić, odpowiedzieć na potrzeby klienta. Zdjęcia na ślubie, weselu oraz sesję plenerową wykonała u nas Ola - złota Dziewczyna z sercem na dłoni. Znowu o nic nie musieliśmy się martwić, my się bawiliśmy a ona pracowała. Efekty przewyższały moje oczekiwania! Zdjęcia pełne emocji, doskonale oddające ten nieco szalony czas. A sesja plenerowana - jak z bajki! Cudo! Magiczna! Często wracam do tych zdjęć bo są po prostu przepiękne. Dziękuję Wam z całego serca za taką pamiątkę! 💜

Piotr
31-01-2022

Edyta, dziękujemy za ciepłe słowa! Miód na nasze serca <3

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Warszawa
Data dodania: 30-01-2022

Nasza sesja w plenerze wyszła pięknie!!! Zdjęcia są zachwycające, ujęcia takie jak chcieliśmy. Mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Dziękujemy

Piotr
31-01-2022

Zgadzamy się, cudowne zdjęcia!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Płock
Data dodania: 27-01-2022

Nie ma drugiego takiego dobrego zespołu. Pomimo krótkiego terminu bo raptem miesiąc przed planowanym ślubem Pan Piotr zgodził się wziąć mój najwspanialszy dzień w swoje ręce. Panowie Kacper i Karol, którzy do nas przyjechali byli świetnie zorganizowani, punktualni, a nawet przed czasem, weseli (dobry humor to podstawa aby rozluźnić atmosferę) i mieli fach w ręku, a w zasadzie tutaj w oku. Zadzwonili już z rana, pytając czy jestem zadowolona(to było takie miłe)Mieli fantastyczne pomysły, ale moje brali jako priorytet, a to się ceni.
Materiał jaki dostałam przed terminem był zaskakujący i doskonały, emocje, które nam towarzyszyły były nie do opisania.
Materiał filmowy, sam teledysk rzucał na kolana. Świetnie dobrana muzyka, rewelacyjny montaż.
Długi film był niesamowity! Wywołał w nas ogromne poruszenie i przywołał wiele cudownych wspomnień.
Zdjęcia ze ślubu natomiast były pierwszej wody, uchwycone momenty, które wzruszają i wywołują uśmiech na twarzy.
Dziękuje Piotrkowi, że przyjechał aż na podlasie aby zrobić sesje z końmi w plenerze, tyle razy ją przekładałam, że będąc na Jego miejscu bym chyba nie przyjechała. Zdjęcia wyszły po prostu boskie! Pan Piotr ma genialny talent, a jego prace urzekają tak bardzo, że można do nich wracać co dzień na cały dzień, spełniają wszelkie oczekiwania.
Polecam serdecznie FOTOURSUS bo to ludzie, którzy kochają to co robią, a robią to wybornie i dlatego Ich prace są najlepsze!

Piotr
20-05-2022

Dziekujemy <3 Cieszę się, że udało nam się zrobić razem niezapomniane zdjęcia!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Rozalin
Data dodania: 27-01-2022

Polecam z całego serca , od samego początku zbudowana bardzo luźna atmosfera , dzięki czemu powstały piękne zdjęcia ;) pomimo wielkiego stresu jaki towarzyszy mi w tym dniu swobodna atmosfera zadziałała cuda i nie czułam się w ogóle skrępowana obecnością fotografa. Podczas całej ceremonii , wesela oraz sesji zostały uchwycone chwile uśmiechu i wzruszeń, przez co mamy wspaniała pamiątkę- wracając do zdjęć wracają te piękne emocje z tego dnia 🥰 podsumowując - Polecam w 100%🥰

Piotr
20-05-2022

Bez Was by się nie udało <3

P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Katowice
Data dodania: 17-04-2020

Zdjęcia i obsługa na Najwyższym możliwym poziomie. Z ogromną przyjemnością polecam Fotoursus :)

Piotr
27-01-2022

Ale to było wesele! Dzięki Przemek!

Nazwa firmy: fotoursus
NIP: 1132736000
Imię i nazwisko: Piotr Margas
Adres: Warszawa, Rynkowa 13, 02-495, woj. mazowieckie
501-716...
(22) 667...
liczba odwiedzin: 3498
Zadzwoń
501-716...
(22) 667...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy