Zobacz zdjęcia (5)
From The Sea Weddings - naturalne, klimatyczne kadry, Gdańsk - zdjęcie 1
From The Sea Weddings - naturalne, klimatyczne kadry, Gdańsk - zdjęcie 2 From The Sea Weddings - naturalne, klimatyczne kadry, Gdańsk - zdjęcie 3 From The Sea Weddings - naturalne, klimatyczne kadry, Gdańsk - zdjęcie 4 From The Sea Weddings - naturalne, klimatyczne kadry, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

From The Sea Weddings - naturalne, klimatyczne kadry id:46959

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Jestem Diana i zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio!
Jeśli interesują Was naturalne ujęcia, profesjonalnie i bez stresu wykonany reportaż oraz komfortowa i przyjazna atmosfera to dobrze trafiliscie :)
Jestem fotografem z wieloletnim stażem. Na codzień pracuję jako fotograf przy sesjach zdjęciowych w branży odzieżowej, a w wolnym czasie wykonuje prywatne projekty - z aparatem się nie rozstaję ;)
Mam za sobą kilka reportaży ślubnych oraz plenerów. W mojej fotografii staram się zatrzymywać najbardziej ulotne momenty. Zawsze jako obserwator aniżeli "ustawiacz" każdego zdjęcia, lecz w taki sposób abyście czuli się ze mna maksymalnie swobodnie. Na sesji plenerowej przede wszystkim dobra zabawa (jak i na weselu)!
Moje kadry cechują się spontanicznością, szczerością. Kocham minimalizm, naturalność, detale, rozmycia oraz subtelne światło. Zadbam o to, aby przekazać klimat tego wyjątkowego dnia jak najlepiej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Podejściem do każdego człowieka indywidualnie. Staram się jak najlepiej wykonać swoją prace, tak abyście byli zadowoleni i mieli pamiątkę na całe życie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracuję minimum od 6 do maksymalnie 12 godzin - choć to tez kwestia do dogadania się.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Łapałam za aparat już jako dziecko. Zaczęłam myśleć o tym na poważnie w liceum. Skończyłam szkołę w tym kierunku i teraz pracuję w zawodzie od trzech lat.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej byłam parę lat temu niedługo. Bardzo to lubiłam (i dalej lubię), jednak styl życia nie pozwalał mi na kontynuowanie. Teraz chciałabym wrócić do tego, co dawało mi czystą radość i uwiecznić Wasz najpiękniejszy dzień w życiu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bycie z Wami w tej pięknej chwili, przeżywanie tych emocji razem z Wami i łapanie tego, aby dać Wam pamiątkę na całe życie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na aparatach pełnoklatkowych i wysokiej jakości obiektywach zmienno i stałoogniskowych firm takich jak Canon i Nikon

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancko i wygodnie. Bardzo ważne jest według mnie, aby stylizacje osób pracujących przy takim wydarzeniu były odpowiednie - nie rzucające się w oczy.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiały to maksymalnie dwa tygodnie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Wychodzę z założenia, że robię tak, jak sama chciałabym aby ktoś zrobił dla mnie. Staram się być niezauważalna w tych najbardziej delikatnych momentach, ale tez nawiązywać taka więź abyście czuli się ze mną swobodnie i dobrze się bawili, nie martwiąc się o nic.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne! Jestem otwarta na wszelkie propozycje, czy to bardziej czy mniej szalone - dogadamy się!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie. Korzystam ze swojego oświetlenia w trudnych warunkach.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 844

Popularne miasta w okolicy