Zobacz zdjęcia (5)
PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐, Kielce - zdjęcie 1
PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐, Kielce - zdjęcie 2 PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐, Kielce - zdjęcie 3 PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐, Kielce - zdjęcie 4 PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐ id:50568

Kielce, świętokrzyskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Jesteśmy parą, która połączyła się dzięki wspólnej pasji jaką jest fotografowanie. Nie chcemy udawać, że w fotografii ślubnej działamy od niedawna. Lecz mamy duże doświadczenia w wykonywaniu sesji dziecięcych i rodzinnych, które również często organizujemy. Najważniejszym naszym celem w fotografii jest spokój i harmonia. Zawsze staramy się przedstawić daną chwile w jak najbardziej subtelny sposób. Szybko się uczymy i doskonalimy swoje techniki fotografii! - Dziękujemy, za poświęconą nam chwilkę - PodwójnyFotograf 😃

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin jaki obsługujemy to od momentu przygotowań do ceremonii, średnio od godziny od 13 do 16, wtedy przyjeżdżamy fotografujemy co trzeba w domu pary młodej, następnie przystępujemy do fotografowania w kościele. Po tym kierujemy się do domu weselnego, w którym jesteśmy do 1 w nocy. Oczywiście jesteśmy w stanie ten czas wydłużyć, gdyż u nas wszystko jest do dogadania!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie od SONY. Wykorzystujemy do fotografii SONY 7 III z obiektywami marek: Sigma, Tamron, Zeiss, Sony GM. Jeśli natomiast chodzi o oświetlenie sesji plenerowych wykorzystujemy lampy led i zwykłe firmy YN. Aktualnie jesteśmy w miejscu w którym posiadamy sprzęt za roczną wypłatę własnych rodziców, to przerażające.. Ale niestety jeżeli chce się być dobrym fotografem, znającym trendy trzeba poświęcić dziesiątki tysięcy złotych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zlecenie realizujemy w dwuosobowym zespole. Całe nasze życie prowadzimy również w takim zespole 😃. Przyjeżdżając na miejsce dzielimy się obowiązkami. Wszystko jest tak zaplanowane aby w finalnej produkcji wyglądało jak najlepiej.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele ubieramy się wizytowo. Wcześniej dogadujemy to dodatkowo z Państwem, gdyż na przykład w przypadku klimatów czysto góralskich, preferowalibyśmy np. czapkę góralską bądź cokolwiek co miałoby też ten smaczek i gdy gość na nas popatrzy, szeroko się uśmiechnie, gdyż nie jest to standardowy widok! :D

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe produkcje udostępniamy w dowolnie wybrany przez Państwa formacie. Możemy udostępnić online, możemy wysłać kurierem albo doręczyć osobiście. Wszystko jest do dogadania.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas realizacji materiałów jest bardzo zależy od wymagań klienta, oraz od ilości materiału. Przeważnie nasza praca wygląda tak, że przyjeżdżamy ze zlecenia, kładziemy się spać, a już na następny dzień zaczynamy coś dzióbać.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jesteśmy w tym aspekcie już doświadczeni, realizowaliśmy już sesję po za granicami naszego państwa np. w Słowacji, Węgrzech, Niemczech oraz Ukrainie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Was - i wykonalibyśmy fotografie ukazujący Waszą miłość na bezludnej wyspie.. Chyba że dorwały by się do nas małpy 😸

Opinie (2)

PodwójnyFotograf - Ślubny/Rodzinny/Dziecięcy 🥇⭐ id:50568
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Kielce
Data dodania: 04-11-2021

Wspólna praca nad sesją przebiegała w naprawdę bardzo miłej atmosferze, wszystkie nasze oczekiwania odnośnie zdjęć ślubnych zostały spełnione w każdym aspekcie, a sesja plenerowa wyszła po prostu bosko! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i z całego serca polecamy!!

Podwójny Fotograf
16-11-2021

Pani Klaudio, niezmiernie jest nam miło! Dziękujemy!💛

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Dębica
Data dodania: 25-10-2021

"Plener był czymś wyjątkowym, do dzisiaj wspominamy ten dzień z uśmiechem na twarzy. Zdjęcia wyszły idealnie, lepiej niż sobie je wyobrażaliśmy. Widać jest, że w każde zdjęcie zostało włożone dużo pracy. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Dziękujemy za WSPANIAŁĄ pamiątkę do końca naszych dni :)"

Podwójny Fotograf
07-11-2021

Bardzo dziękujemy! Nam również pracowało się z Państwem perfekcyjnie! 💚💙💛

Kontakt

Imię: Podwójny Fotograf 
Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 1537

Popularne miasta w okolicy