Garnitury Vistula/Bytom

Racibórz, śląskie

O nas

O Salonie „Gabriela” słów kilka.

Salon „Gabriela” sięga swymi korzeniami 1987 roku. To właśnie wówczas pani Gabriela Kowalczyk postanowiła otworzyć własną działalność.
Prowadzenie firmy przez tak długi okres nie byłoby możliwe, gdyby nie pasja jaka zawsze towarzyszyła właścicielce.

„Gabriela” jest bowiem nie tylko salonem, ale także miejscem, do którego z sentymentem przychodzą kolejne pokolenia przyszłych panien młodych i ich rodzin. „To zobowiązuje” – zaznacza właścicielka, co udowadnia poprzez współpracę z najlepszymi producentami odzieży. Należą do nich m.in. Francoise – firma specjalizująca się w sukniach wieczorowych oraz strojach wizytowych; Metafora – słynąca ze strojów unikalnych, stworzonych dla kobiet oryginalnych i odważnych; EMOI – tworząca kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami mody, łącząc elegancję z prostymi formami.

Z kolei warszawskie firmy Alpina Mróz i Margaret są w stanie zrealizować nawet najśmielsze zamówienia panien młodych. Oprócz tego dbają o zindywidualizowanie sukien poprzez modelowanie, krojenie i szycie na miarę.

Garnitury Vistula/Bytom
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
K
Karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-01-2021
Racibórz
Data dodania: 28-01-2021

Kupowaliśmy Garnitur, Buty, i dodatki dla Młodego Pana, Wygląda w nim jak Model. Jesteśmy zadowoleni. Obsługa, Bardzo miła Pani bardzo dobrze doradziła. Polecam Salon Gabriela naprawdę.

liczba odwiedzin: 6142

Zobacz nasze produkty

Wyjątkowe sale weselne w mieście Racibórz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie