Gabriela id:34730

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Gabriela

Ostatnio widziany 16-06-2018
Umów spotkanie
(32) 415...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Racibórz, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 22-03-2018
Liczba odwiedzin: 200

Oferta

O Salonie „Gabriela” słów kilka.

Salon „Gabriela” sięga swymi korzeniami 1987 roku. To właśnie wówczas pani Gabriela Kowalczyk postanowiła otworzyć własną działalność.
Prowadzenie firmy przez tak długi okres nie byłoby możliwe, gdyby nie pasja jaka zawsze towarzyszyła właścicielce.

„Gabriela” jest bowiem nie tylko salonem, ale także miejscem, do którego z sentymentem przychodzą kolejne pokolenia przyszłych panien młodych i ich rodzin. „To zobowiązuje” – zaznacza właścicielka, co udowadnia poprzez współpracę z najlepszymi producentami odzieży. Należą do nich m.in. Francoise – firma specjalizująca się w sukniach wieczorowych oraz strojach wizytowych; Metafora – słynąca ze strojów unikalnych, stworzonych dla kobiet oryginalnych i odważnych; EMOI – tworząca kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami mody, łącząc elegancję z prostymi formami.

Z kolei warszawskie firmy Alpina Mróz i Margaret są w stanie zrealizować nawet najśmielsze zamówienia panien młodych. Oprócz tego dbają o zindywidualizowanie sukien poprzez modelowanie, krojenie i szycie na miarę.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.