Garnitury ślubne klasy PREMIUM w domu klienta | KRAWIECZDOJZDEM id:32000

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 08-11-2017
Liczba odwiedzin: 157

Oferta

Szukasz idealnie skrojonego garnituru, ale nie masz czasu na ciągle przymiarki i poprawki?Idealnym rozwiązaniem będzie Krawieczdojazdem i nasza metoda szycia na zasadzie MTM.

Nasze statystyki są jasne i czytelne – w 75% przypadków wystarczą nam 2 spotkania (pomiar i przyjazd z zamówieniem). Pozostałe przypadki to zaledwie 3 spotkania (pomiar, poprawki, oddane gotowego garnituru). Oszczędzasz czas – zyskujesz doskonale dobrany garnitur, w pełni spersonalizowany i dopasowany do Twoich oczekiwań.

Wszystkie zlecenia realizujemy na zasadzie MTM. Oznacza to, że możemy w pełni spersonalizować Twój garnitur, rozbudowując ofertę w miarę Twoich potrzeb. Daje Ci to pełną kontrolę w tworzeniu zupełnie unikatowego i oryginalnego stroju, którym w pełni wyrazisz siebie i zakomunikujesz światu: „Jestem mężczyzną, który potrafi kreować własny styl”. To podstawowa cecha mężczyzny z klasą.

Co oferujemy? Do wyboru oddajemy Ci tysiące rodzajów materiałów, wszystkie kolory, dodatki i kroje. Możemy uszyć zarówno garnitury ślubne, casualowe, spodnie, marynarki, kamizelki i koszule. Wybór należy do Ciebie – my dajemy Ci nieograniczone możliwości i pomoc najlepszego krawca, który przyjedzie na umówione spotkanie wraz z całym setem rozmiarowym.

Dojeżdzamy w każde miejsce na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego !

W ofercie:

 • garnitury
 • surduty
 • smokingi
 • fraki
 • koszule

Usługi:

 • usługi krawieckie

Pozostałe

 • kamizelki

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Garnitury ślubne klasy PREMIUM w domu klienta | KRAWIECZDOJZDEM
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 20:00
Nd:10:00 - 20:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.