Zobacz zdjęcia (5)
GAKO Niesamowita Fotografia/ Doświadczenie/ Profesjonalizm, Poznań - zdjęcie 1
GAKO Niesamowita Fotografia/ Doświadczenie/ Profesjonalizm, Poznań - zdjęcie 2 GAKO Niesamowita Fotografia/ Doświadczenie/ Profesjonalizm, Poznań - zdjęcie 3 GAKO Niesamowita Fotografia/ Doświadczenie/ Profesjonalizm, Poznań - zdjęcie 4 GAKO Niesamowita Fotografia/ Doświadczenie/ Profesjonalizm, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

GAKO Niesamowita Fotografia/ Doświadczenie/ Profesjonalizm id:38817

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia moją pasją...
Fotografia inspiruje...
Fotografia zatrzymuje najcenniejsze chwile...
Łapać chwile i zamykać je w pięknych kadrach. Kocham to, co robię. Posiadam wieloletnie doświadczenie, pracuje na profesjonalnym sprzęcie. Będąc fotografem ślubnym, doświadczam wspaniałych uczuć, jestem świadkiem niecodziennych chwil, które uwielbiam ponad wszystko! Szukam odbicia Waszej miłości w oczach bliskich, w lustrze, które wisi na ścianie od czasów dzieciństwa i w czułych gestach bliskich przyjaciół. Rozumiem wagę Waszego święta i zawsze robię wszystko, aby oddać magię, która towarzyszy tej szczególnej okazji.
Jeśli chcecie się upewnić, że moje studio to właściwy wybór, napisz, a przybliżę Wam tajniki mojej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsunę inspiracje. To będzie miło spędzony czas, a efektem będą profesjonalnie wykonane zdjęcia w niepowtarzalnych kadrach.

liczba odwiedzin: 1583

Popularne miasta w okolicy