Gifbudka/Fotobudka id:18882

Oferta
Dodaj do plannera

Nasze produkty to profesjonalne urządzenia do wykonywania automatycznych sesji zdjęciowych, gifów i nagrywania krótkich filmików.
W naszej ofercie znajdą Państwo Fotobudki oraz Gifbudki, które mają możliwość robienia serii zdjęć, nagrywania krótkich filmików oraz robienia gifów. Goście weselni w rozmaity sposób korzystają z możliwości naszego urządzenia. Mają oni możliwość drukowania zdjęć na miejscu i np. wklejania ich do pamiątkowej księgi wraz z życzeniami dla Młodej Pary. Korzystając z tego, że wszystkie zdjęcia, gify i filmy mogą być udostępniane na FB oraz wysyłane sms-em, goście weselni korzystają z nich w przeróżny sposób. Można np. nagrać krótki filmik z życzeniami i wysłać na telefon Młodej Parze bądź zrobić śmiesznego gifa i udostępnić na Facebooku do specjalnie stworzonej galerii weselnej. Możliwości i sposobów wykorzystywania materiałów zrobionych na naszych urządzeniach jest bardzo wiele. Wszystkie materiały zrobione podczas uroczystości wysyłane są na wskazanego maila. Gwarantowana świetna zabawa oraz oryginalna Pamiątka Ślubna.

Zapraszamy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 750 PLN / Wypożyczenie

Podana cena jest przykładową ceną za wynajęcie Gifbudki. Żeby dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Media Point Production
ZAPRASZAMY

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Gifbudka/Fotobudka id:18882
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Dagmara Dodano: 04-02-2016
Data imprezy: 30-01-2016
(5)
Świetne urządzenie i fajna obsługa-bez problemu odpowiadają na wszelkie pytania i zapewniają również hostesse na imprezie. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych, "dużych" fotobudek. Polecam.

Skontaktuj się

531-060...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Media Point Production
Imię:Krzysiek
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 03-02-2016
Liczba odwiedzin: 301

Polecamy

Nowe ogłoszenia