Zobacz zdjęcia (4)
Girlandy Żarówkowe i lampki Fairy Lights w Waszym wielkim dniu!, Poznań - zdjęcie 1
Girlandy Żarówkowe i lampki Fairy Lights w Waszym wielkim dniu!, Poznań - zdjęcie 2 Girlandy Żarówkowe i lampki Fairy Lights w Waszym wielkim dniu!, Poznań - zdjęcie 3 Girlandy Żarówkowe i lampki Fairy Lights w Waszym wielkim dniu!, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

Girlandy Żarówkowe i lampki Fairy Lights w Waszym wielkim dniu! id:46155

Poznań, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Każdy z nas chce, aby ten WIELKI DZIEŃ, którym jest ślub i wesele był czymś niepowtarzalnym, czymś co zapadnie w pamięci wszystkich gości, a przede wszystkim, aby wyglądał tak, jak sobie to wymarzyliście. Niewątpliwie oświetlenie na weselu jest równie ważne jak jedzenie czy muzyka. Nasza firma wyciąga w Państwa stronę pomocną dłoń. W ofercie posiadamy girlandy żarówkowe i lampki fairy lights.

Girlandy żarówkowe zadbają o niesamowity klimat na imprezie, przepięknie wyglądają na zdjęciach i można oświetlić nimi zarówno salę weselną jak i obszary pod gołym niebem. Posiadamy profesjonalne ściemniacze, dzięki którym mamy możliwość pełnej kontroli jasności naszych girland, co pozwala uzyskać niesamowity efekt lekko żarzących się żarówek. Fairy Lights na przyjęciu dodają bajkowego klimatu. Rozwieszone nad parkietem i stołami przypominają gwieździste niebo. Doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania i zajmiemy się montażem tak, abyście nie musieli się niczym martwić.

Od ponad 5 lat spełniamy się w naszym fachu, a uśmiechy Pary Młodej są dla nas najlepszą motywacją do jeszcze cięższej pracy. Napiszcie do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Działamy na terenie całej Polski!

liczba odwiedzin: 1583

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie