Zobacz zdjęcia (4)
Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks , Łódź - zdjęcie 1
Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks , Łódź - zdjęcie 2 Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks , Łódź - zdjęcie 3 Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks , Łódź - zdjęcie 4
1 / 4

Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks id:38575

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 50

Każda rodzina lubi te niezwykłe momenty, kiedy świętuje się przy wspólnym stole, wspomina, wznosi toasty i opowiada o planach na przyszłość.

Good Time - Łódzki Historyczny Kompleks Apartamentowy
to kameralne miejsce, idealne do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Miłe chwile potrzebują wyjątkowej oprawy.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwie różne sale - Białą i Czerwoną, aby każdy mógł wybrać dla siebie tą odpowiednią. Klimatyczna przestrzeń odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy, wygodne kanapy w stylu retro, surowość odkrytej cegły oraz ciepło wystroju wnętrz i obsługi – to idealne warunki na udane przyjęcie.

Sale bankietowe mieszczą się na parterze budynku, każda z nich posiada osobne wejście z dziedzińca. Aranżacja i dekoracje sal zawsze uzgadniane są indywidualnie i dobrane do rodzaju Państwa uroczystości i upodobań. Lubujemy się w stylowych dekoracjach i dodatkach - wierzymy, że spodobają się Państwu nasze pomysły.

Proponujemy specjały kuchni europejskiej a menu za każdym razem komponowane jest indywidualnie. Pamiętamy także o najmłodszych, przygotowując ulubione przez dzieci potrawy i dbając o to, aby zawsze były zdrowe i pyszne. Na życzenie w menu uwzględnimy smaczne dania bezglutenowe, zestawy wegetariańskie lub potrawy wegańskie.
Przyjęcie możemy dla Państwa zorganizować w formie dań serwowanych do stolika z obsługą kelnerską lub w formie bufetu szwedzkiego.
Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie.

Po skończonej uroczystości zapraszamy także do naszych apartamentów, zapewnią one relaks i spokojny sen. Zaproponujemy Państwu atrakcyjne stawki.

Organizujemy: bankiety, uroczystości rodzinne (chrzciny, komunie, imieniny), wieczory panieńskie, spotkania firmowe, kameralne przyjęcia okolicznościowe, jubileusze i inne
maksymalnie dla 50 osób.

Spraw, aby Twoje rodzinne święto było niezapomniane.

liczba odwiedzin: 920

Popularne miasta w okolicy