Zobacz zdjęcia (5)
Gościniec Nad Strugą, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Gościniec Nad Strugą, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Gościniec Nad Strugą, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Gościniec Nad Strugą, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Gościniec Nad Strugą, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Gościniec Nad Strugą id:26571

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Gościniec "Nad Strugą" zajmuje się organizacją wyłącznie imprez okolicznościowych, do których należą wesela, chrzciny, urodziny, przyjęcia komunijne, stypy, jubileusze i inne. Położony jest na skraju miasta, przy lesie, nad strumieniem, a jego otoczenie gwarantuje spokój wśród zieleni i szumu drzew. Teren jest całkowicie zamknięty, posiada wygodny parking i duży ogród do spokojnych spacerów, jak również swobodnych zabaw dla dzieci. Wystrój Gościńca utrzymywany jest w ciepłych, żywych barwach w części tanecznej oraz spokojnych, stonowanych odcieniach na sali biesiadnej. Lokal posiada klimatyzację oraz jest całkowicie przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne.
W Gościńcu „Nad Strugą” obowiązuje całkowity zakaz palenia na sali. Atrakcyjne otoczenie sprawi, iż będą się mogli Państwo poczuć zupełnie swobodnie, a oferta lokalu obejmuje polską, smaczną kuchnię. Bogate menu oraz wysoka jakość potraw zadowolą gusta najbardziej wymagających smakoszy, potrawy w restauracji przygotowywane są na miejscu. Gościniec zapewnia także obsługę kelnerską, a sala pozostaje tylko na wyłączność gości. Lokal oferuje niestandardowe, subtelne i eleganckie dekoracje, z możliwością indywidualnego zaaranżowania wystroju z dekoratorką oraz zapewnia miłą, domową atmosferę, wygodę i przestrzeń, do siedzenia i zabawy.

liczba odwiedzin: 3519

Popularne miasta w okolicy