Gościniec Wiejski id:27054

Marianów, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 140

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie
  • bal sylwestrowy

Zapraszamy Państwa do  Sali przyjęć okolicznościowych Gościniec Wiejski znajdującej się w Marianowie w gminie Popów, w spokojnej okolicy wśród pól i drzew. Obiekt jest całkowicie odnowiony, a układ sali pozwala na dowolną konfigurację zgodną z potrzebami naszych klientów. Specjalizujemy się w organizacji imprez i przyjęć okolicznościowych do 100 osób. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób.
Dysponujemy bogato wyposażonym zapleczem kuchennym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Dzięki naszej oryginalnie oświetlonej sali tanecznej z prawdziwą drewnianą podłogą gwarantujemy Państwu wysoki komfort zabawy.

Zorganizujemy dla Państwa:
- Wesela do 140 osób
- Przyjęcia rodzinne i biznesowe
- Imprezy imieninowe, urodzinowe i jubileusze
- Chrzty i komunie
- Bale andrzejkowe, sylwestrowe i karnawałowe- Inne imprezyZapewnimy:
- Miłą obsługę
- Przyjemną atmosferę
- Konkurencyjne ceny

Oferujemy szeroki wybór dań gorących, wyrobów garmażeryjnych, przekąsek, sałatek, ciast, tortów oraz napoi. Zapewniamy fachową i miłą obsługę gastronomiczno – kelnerską, która jest do Państwa dyspozycji podczas trwania uroczystości, i która dołoży wszelkich starań aby stworzyć domową, ciepłą atmosferę. Menu oraz wszystkie zamówienia realizowane są zgodnie z życzeniami naszych klientów.

liczba odwiedzin: 1251

Popularne miasta w okolicy