Gracz-foto FOTOGRAFIA id:17118

Oferta
Dodaj do plannera

Moją pasją jest fotografowanie wyjątkowych i zadziwiających wydarzeń z życia dwójki młodych ludzi, jakimi bez wątpienia są zaślubiny.

Każdy ślub to now historia, zupełnie inne i nowe osobowości, a każde zdjęcie to zapisana historia. Fotografia ślubna daje mi ogrom satysfakcji i szczęścia, daje mi możliwość bycia obecnym w najbardziej szczęśliwym i ważnym dniu z życia pary, która obdarzyła mnie zaufaniem oraz pozwala mi uczestniczyć w uroczystości przez nich przygotowywanej. Fotoreportaż, który przygotowuję począwszy od przygotowań poprzez uroczystość zaślubin, sesję plenerową aż po przyjęcie weselne, przybiera on formę opowiadania oraz bezcennej pamiątki na lata. Staram się uchwycić emocje oraz spojrzenia przepełnione miłością i radość z tego i w tym szczególnym dniu życia.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / 12 godzin

Pakiet podstawowy
Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w Kościele lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w dniu ślubu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, płyta DVD w spersonalizowanym etui.
500 zdjęć - 1200zł

Pakiet Złoty
Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w Kościele lub USC, reportaż z wesela do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, projekt albumu, album 30×30, płyta DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.
600 zdjęć - 1300zl

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w Kościele lub USC, reportaż z wesela do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, sesja narzeczeńska, selekcja i autorska obróbka zdjęć, projekt albumu, album 30×30, 2 płyty DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.
650 zdjęć - 1500zł

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

534-772...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Gracz-foto FOTOGRAFIA
Imię:Jakub
Nazwisko:Gracz
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Data dodania: 08-11-2015
Liczba odwiedzin: 223

Polecamy

Nowe ogłoszenia