GRAND Wodzirej, oprawa muzyczna id:37684

Wodzisław Śląski, śląskie
(12)
Dodaj opinię
508-364...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy oprawę muzyczną przyjęć weselnych, bankietów, studniówek oraz każdego rodzaju imprez okolicznościowych.
Wieloletnie doświadczenie w tej branży jest naszym powodem do dumy, o czym przekonali się już goście na setkach imprez prowadzonych przez Nas.
Jest kilka czynników, dla których goście decydują się Nam zaufać
: - Profesjonalne i oryginalne prowadzenie imprez - WODZIREJ
- Indywidualny dobór muzyki, skierowany do uczestników imprez w każdym przedziale wiekowym.
- Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery wprawiającej w dobry nastrój gości, a także integrującej gości ze sobą, co jest podstawa każdego przyjęcia -animacje dla dorosłych.
- Profesjonalne oświetlenie sceniczne, dekoracje ciężkim dymem, oświetlenie sali , napisy ( np. „Love”), animacje dla dzieci, usługi barmańskie, przewóz osób w dobrej cenie, bogate rekwizytorium do zabaw i foto budki w atrakcyjnych cenach.
- Do dyspozycji gości także królewski, czerwony dywan, balony świetlne i wiele innych rozwiązań na życzenie

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (12)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
GRAND Wodzirej, oprawa muzyczna id:37684
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jagoda&Wojtek;
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 28-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Gorąco polecamy!!!!! Dziękujemy za świetną zabawę. Wybraliśmy Zespół GRAND z polecenia i my sami na pewno będziemy go polecać przyszłym parom młodym. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, po prostu jesteście najlepsi!!!!!! Muzyka dopasowana do każdego, aż nogi same wyrywały się na parkiet, a zabawy robione ze smakiem bawiły do łez. Goście zachwyceni, pod wrażeniem aż do dziś!!!! A p. Renata to wulkan energii i chodząca petarda :) Rewelacja !!!!!
M
Michal,Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2018
Zory
Data dodania: 14-09-2018
Wszystko na najwyzszym poziomie, wesele z klasa i super zabawa , goscie pod ogromnym pozytywnym wrazeniem , Dziekujemy
A
Anna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2017
Radlin
Data dodania: 31-08-2018
Byliśmy na weselu z ich udziałem i już wtedy wiedzieliśmy, że u nas też muszą zagrać! Grand to najwyższa półka jakościowa! A Pani Renata to żywa petarda! ❤️ Do dziś nasi goście wspominają zabawę i klimat naszego wesela! A mi w głowie siedzi "piękna młoda...". Dziękujemy bardzo!
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Mikolow
Data dodania: 27-08-2018
Oprawa muzyczna GRAND na najwyzszym poziomie.Szybki kontakt,profesjonalizm.Wodzirej p.Renata najlepsza dar do prowadzenia imprez.
My jako Panstwo Mlodzi zachwyceni.
Goscie pod wrazeniem doboru muzyki dla kazdego w roznej grupie wiekowej.
I ich wrazenia bezceenne ze najlepsze wesele na jakim byli.I napewno to nie ostatnie wesele ktore poprowadzi GRAND w rodzinie.
Z pozdrowieniami Maria i Mariusz
Slub 11.08.2018 Mikolow.
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Żory
Data dodania: 25-08-2018
Gorąco polecam! Świetny zespół, potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę już od pierwszych chwil. Profesjonalne podejście, zero problemów przy współpracy. Dobra zabawa dla gości oraz pary młodej gwarantowana!
A
Agnieszka i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2017
Jankowice
Data dodania: 25-08-2018
Z p.Renatą masz pewność że zabawa na weselu będzie przednia :) sami wybraliśmy zespół Grand z polecenia a teraz dalej polecamy kolejnym szukającym :) bezproblemowa współpraca, świetna zabawa dla gości i pary młodej, zero stresu o rozplanowanie imprezy. Dzięki Grand na własnym weselu wytańczyliśmy się jak nigdy. Polecamy!
E
Ewelina i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2017
zory
Data dodania: 25-08-2018
polecamy zespol Grand najlepszy wodzirej. wesele tak piekne ze chcemy go powtorzyc a rok juz minol. goscie zadowoleni my rowniez.
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2018
rybnik
Data dodania: 24-08-2018
super zespol Polecam !!
Pokaż więcej opinii
Renata

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Grand
Imię i nazwisko:Renata Chrobok
Adres:Wodzisław Śląski
44-310woj. śląskie
508-364...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-08-2018, liczba odwiedzin: 573
Telefon
508-364...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie