Zobacz zdjęcia (5)
Grupa akrobatyczna Everest, Wrocław - zdjęcie 1
Grupa akrobatyczna Everest, Wrocław - zdjęcie 2 Grupa akrobatyczna Everest, Wrocław - zdjęcie 3 Grupa akrobatyczna Everest, Wrocław - zdjęcie 4 Grupa akrobatyczna Everest, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Grupa akrobatyczna Everest id:46623

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Zdajemy sobie sprawę, że dzień, w którym pary mówią sobie uroczyste „tak”, jest jednym z najważniejszych w ich życiu i zostaje na długo w pamięci.
By uświetnić uroczystość weselną jeszcze bardziej i sprawić, by goście nie mogli wyjść z zachwytu – oferujemy państwu możliwość organizacji opraw artystycznych i muzycznych uroczystości ślubnych i weselnych.
Delikatne realizacje bazujące na pomysłach pary młodej, odpowiednio dobrane do konceptu wesela, oraz utrzymujące klimat zaślubin sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny.

Na co dzień firma i grupa akrobatyczna Everest zajmuje się tworzeniem oryginalnych produkcji rozrywkowych od konceptu do pełnej realizacji.
Skupiając się na nietypowych gatunkach artystycznych, naszym celem jest tworzenie produkcji wykonywanych przez profesjonalnych artystów. W procesie opracowywania naszych prezentacji za każdym razem starannie dobieramy oprawę muzyczną, aby była ona spójna z klimatem oraz charakterystyką danej imprezy.
Posiadając wieloletnie doświadczenie sceniczne jesteśmy w stanie dostosować nasze występy do wszelkich niestandardowych warunków. Dzięki temu możemy pojawić się niemal na każdym evencie firmowym, imprezie okolicznościowej, festiwalu, pokazie mody, premierach produktów oraz na wielu innych wydarzeniach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Najmocniejsze strony: doświadczenie, profesjonalizm, pasja do pracy, bezpieczeństwo, praca z najlepszymi artystami.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

między tydzień, a dwa tygodnie przed planową realizacją.

Opinie Everest Production S.C. (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Everest Production S.C.

Nazwa firmy: Everest Production S.C.
Imię i nazwisko: Paweł Pater
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1883

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie