Zobacz zdjęcia (1)
Grupa Due pensionati Mirek i Józek, Lublin - zdjęcie 1
1 / 1

Grupa Due pensionati Mirek i Józek id:39064

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Oprawa muzyczna imprez Grupa Due Pensionati Mirek i Józek
Zapraszam na spotkanie na którym przedstawię pełną ofertę,

Jako Grupa Due Pensionati od wielu lat jesteśmy na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Gram najbardziej znane i lubiane utwory, utwory minionych lat, muzykę weselną, biesiadną, jak również utwory z aktualnych list przebojów stacji radiowych.

Posiadamy Bardzo Bogatą, Cały Czas Aktualizowaną Płytotekę, Dzięki Której Żadne Życzenie Muzyczne Nie Jest Wstanie Mnie Zaskoczyć.

Nigdy nie mam sztywno ustalonego repertuaru, rodzaj muzyki i zabawy mogą być wybrane przez organizatora imprezy oraz są dostosowywane na bieżąco do różnych gustów bawiących się gości oraz do ich wieku.

W każdej chwili goście, mogą do mnie podejść, by poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. W trakcie każdej imprezy jet nas dwóch, prezenter muzyki i wodzirej wprowadzamy gości w dobry nastrój, organizujemy fajne konkursy, zabawy ze śmiesznymi gadżetami, tradycyjną biesiadę przy stolikach.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, na spotkaniu omawiam cały przebieg przyjęcia, ustalamy rodzaj muzyki, zabawy i inne szczegóły.

Posiadam wideo - projektor. Dzięki czemu w trakcie wesela, czy innej imprezy mogę zorganizować karaoke oraz wyświetlić wcześniej przygotowaną przez nas prezentację np. “wspomnienia z dzieciństwa Młodej Pary”. Na specjalne życzenie możemy wykonać prezentację z fotografii ślubnej i pokazać ją podczas pierwszego tańca. Tego typu zabawy i projekcje na pewno uatrakcyjnią Państwa przyjęcie weselne lub poprawiny.

Opinie Grupa Due Pensionati (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Grupa Due Pensionati

Nazwa firmy: Grupa Due Pensionati
Imię i nazwisko: Mirek Józek
Adres: Lublin, ul. Turka, 20-258, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1166

Popularne miasta w okolicy